• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    da se ten priv nekde na par dni pujcit neverim tomu spojeni 1.8ghz a android
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    P19: Doplním, že na Classicu funguje WhatsApp bezproblémově...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    hraju si s BlackBerry Priv a nemel jsem to delat, jdu na nej setrit :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Za mě taky Q10 nejlepší mobil co sem kdy měl... Nedostatky samozřejmě má. Fascinuje mě jeho odolnost kterou nijak nedává najevo. Celkem ho drtim a pořád jede.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    P19: whatsapp na bb je velmi podporovany, moznost webove aplikace mel treba driv nez IOS, moznost telefonovani dokonce driv nez android.. Updaty chodi na vsechny zarizeni s BB10 stejne, q10 nevyjimaje.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    EXCITE: napodobne, "zatim" to vypada OK.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    P19: Update na Q10 mi naskočil minulý týden, WhatsApp bez problémů. Nejlepší telefon co jsem měl.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    P19: watsup mám z BB storu a funguje naprosto v pohodě
    P19
    P19 --- ---
    Ahojte, po čase bych se rád vrátil k BB, ale tentokrát k hw klávesnici (předtím jsem měl Z30 a byl to nejlepší telefon, jaký jsem kdy měl).
    Nechce se mi ale utrácet balík, přemýšlel jsem nad Q10, koukal jsem, že se dá sehnat okolo 4500,-
    Má to ještě smysl? Chodí na to updaty a nový verze systému, nebo se podporuje už jen Classic?

    A funguje WhatsApp? V podstatě jediný, co mě zajímá - maily a whatsapp.

    Díky
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: & BALOSH: Po updatu se HUB zatím nesekl, nechci to zakřiknout,ale vypadá to,že uz to opravili.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jen se chci zepatat k tomu OTG vím že to kdysi nešlo ale o podpoře se hodně kecalo, přidali jí nakonec do palybooku ? na bb Q10 není (teď jsem to zkusil)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KLAIR: no jestli jsi zkusila smazat bb manager, ten program, přes který to otvíráš. Jednu dobu mi nešel na jednom komplu vůbec připojit telefon. Smazala jsem to a znovu nainstalovala a všechno je teď v pořádku
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RAINBOF: nerozumet reci tveho kmene....

    smaznout v pc nebo playbooku? kde to najdu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: jinak též často pomůže smaznout BlackBerry manager a ručně odmazat tu složku s profilem co si vyrabi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KLAIR: otg flash
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ahoj, moc prosím o pomoc. potřebuji si dát do použitelného stavu blackberry playbook a nevím, kudy do toho. Playbook se odmítá zkamarádit s počítačem a já z něj tedy nemohu stáhnout soubory a nechce se mi dávat playbook do továrního nastavení, dokud nemám soubory v bezpečí. Jde o nějaké fotky, pár videí...
    Když playbook připojím přes USB, tak se tváří, že se načítá, ale pak ho v počítači nejsem nijak schopná najít. Nemáte prosím nějaký tip, kudy do toho?
    Některé soubory se mi podařilo různě poslat přes úschovny a ulož to, ale je to pomalé a otravné. A jedno (asi hodinové) video se vůbec nechce nahrát (ne, není tam žádná sprosťárna, jen jsme dělali videorecept na sushi)

    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE: A tovarní nastavení si zkoušel :-D ? Myslím jestli se seká i bez nahrané zálohy.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: zkoušel, nepomohlo. Ale uvidíme, včera se mi stáhla aktualizace systému,tak třeba to je vyřešený.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Asi blbá otázka, ale restart HUBu gestem jsi zkusil?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BALOSH:
    1)email firemní, facebook a víc nic.
    2) stahovat obrázky atomaticky- vypnuto
    přizpůsobení emailu obrazovce -vypnuto
    zobrazit překryvná tlačítka -vypnuto
    Jinak vše zapnuto

    To sekání začalo po přeposledním updatu. Poslední to nevyřešil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam