• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dělá to default player. ale asi mam vadné BB, data z karty co jsem tam měl jdou OK. ale když mp3 zkopčim přímo do vnitřní paměti a pak na kartu, následně se podívám v pc je soubor prázdný (obsahuje 0x00h) velikost souboru je ale dobrá. Tedy blackberry mi na tu kartu také špatně zapisuje.
    Myslím že je to vadné blackberry, večer zkusim jinou kartu z ženino telefonu ale myslím že BB udělalo papa. (vzhledem k tomu jak zlej na něj sem se divim že drží doposud)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: no pak už mě napadá jen jedna věc, co se tu řešila, zkusit smazat aplikaci a stáhnout jí znovu z bb :-(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    on to dela u mp3 jen u nich nikde jinde.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BOUCNER: mam ale karta je ok tu jsem zkusil jako první.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: nemáš to na sd kartě? Mě z ničeho nic přestal brát fotky a chyba byla v poškozené sd, stačilo naformátovat, přehrát znovu a bylo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Q10 mi prestal prehravat mp3 hlasi ze soubor ma neznamy format. nejak nevim co s tim. zkusim restore a hard reset a pak zpet ale netesim se na to...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Můžu nějak donutit playepub reader, aby mi nečetl běžné pdf a txt dokumenty, nebo je to pouze pro "original" knihy
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    KAZATELL: Tady je kdeco, 800, 1800, 2100, 2800.... prostě standartní španělskej bordel. Mělo by se to shodovat s ČR, ale čert ví, co tady ty cikáni provozujou.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    JAKUBMOKRIS: Nevim jaké jsou ve Španělsku pásma LTE ale umí 3,7,8,20 je to model SQN100-3 což jak jsem pochopil je pro evropsky trh
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    KAZATELL: Tak černej už se skoro nedá sehnat. A pokud jo, tak pěkně předraženej. Ještě jedna věc. Budu to provozovat ve Španělsku, nemůže být problém s tím, že mi tu třeba nebude chytat LTE?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Me se vrátil Passport z reklamace. Uz funguje klávesnice akorat najde jen LTE site. Takze v casti Liberce mi jdou data jinak nic.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    PJGEPR: já už mám nakřuplou klávesnici po velmi nepříjemném pádu :-( možná touhle dobou mají náhradní díly ,tak asi zase zkusím hodit na opravu....
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KAZATELL: Prý to dobře dopadlo a kolega má passynu jako novou :-D
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    PJGEPR: au to boli
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    JAKUBMOKRIS: za mě černá, sice jsem bilej v ruce neměl ale co sem se poptaval tak prý mají ty záda méně kvalitní
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Helejte, du objednat Q10. Chci se zeptat, pže fotky klamou. Černá nebo bílá?
    FORREST
    FORREST --- ---
    PEDROBEAR: Skoro bych si tipl, ze bude spis problem v nastaveni vasich firemnich politik. Mam v soucasne dobe osobni Q10 a pracovni Classic (s oddelenymi prostredi). Nepozoruji mezi mini zadny vyznamny rozdil v performance, nebo nektery z problemu, ktere popisujes.
    Jedine issue co jsem mel na pracovnim bylo, kdyz jsem chtel najit kontakt z telefonu primo na serverovem adresari, coz teda fakt trvalo mega dlouho. Jinak slape skvele a maximalni spokojenost.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    HONCKA: prave zadny nemam :P
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BALOSH: pres co mas ty politiky, pres BES?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam