• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    KAZATELL: Tady je kdeco, 800, 1800, 2100, 2800.... prostě standartní španělskej bordel. Mělo by se to shodovat s ČR, ale čert ví, co tady ty cikáni provozujou.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    JAKUBMOKRIS: Nevim jaké jsou ve Španělsku pásma LTE ale umí 3,7,8,20 je to model SQN100-3 což jak jsem pochopil je pro evropsky trh
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    KAZATELL: Tak černej už se skoro nedá sehnat. A pokud jo, tak pěkně předraženej. Ještě jedna věc. Budu to provozovat ve Španělsku, nemůže být problém s tím, že mi tu třeba nebude chytat LTE?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Me se vrátil Passport z reklamace. Uz funguje klávesnice akorat najde jen LTE site. Takze v casti Liberce mi jdou data jinak nic.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    PJGEPR: já už mám nakřuplou klávesnici po velmi nepříjemném pádu :-( možná touhle dobou mají náhradní díly ,tak asi zase zkusím hodit na opravu....
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KAZATELL: Prý to dobře dopadlo a kolega má passynu jako novou :-D
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    PJGEPR: au to boli
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    JAKUBMOKRIS: za mě černá, sice jsem bilej v ruce neměl ale co sem se poptaval tak prý mají ty záda méně kvalitní
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Helejte, du objednat Q10. Chci se zeptat, pže fotky klamou. Černá nebo bílá?
    FORREST
    FORREST --- ---
    PEDROBEAR: Skoro bych si tipl, ze bude spis problem v nastaveni vasich firemnich politik. Mam v soucasne dobe osobni Q10 a pracovni Classic (s oddelenymi prostredi). Nepozoruji mezi mini zadny vyznamny rozdil v performance, nebo nektery z problemu, ktere popisujes.
    Jedine issue co jsem mel na pracovnim bylo, kdyz jsem chtel najit kontakt z telefonu primo na serverovem adresari, coz teda fakt trvalo mega dlouho. Jinak slape skvele a maximalni spokojenost.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    HONCKA: prave zadny nemam :P
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BALOSH: pres co mas ty politiky, pres BES?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Natoč :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Teď mám pocit,že po tom posledním updatu se ještě zrychlil :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PEDROBEAR: já mám taky firemní, rozdělení na pracovní a osobní část s heslem a žádný problémy co popisuješ nemám.
    Je to fakt dobrej telefon a když nemám puštěný data,tak i s výbornou výdrží :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    tak bez firemni policie slape skvele... muzu natocit .)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PEDROBEAR: pres co mate ty policies?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    P19: pokud ho budes pouzivat na osobni potrebu, tak je to OK telefon.
    nedavno sem mel moznost porovnat Q10 bez pushnutych company policies a fungoval relativne responsivne.

    Ja mam bohuzel firemni telefon, s pushnutyma company policy, a je z toho dvema slovy - pomala sracka.
    Jako manazersky telefon je to absolutne nefunkcni a mam z toho zaludecni vredy a vnitrni vybuchy ktere v sobe dusim a na venek vypadam jak ten obrazek - "I am a vegan and I haven't told anyone for 5 minutes". Absolutne neresponsivni na zadani textu - chci nekomu zavolat napisu Karel obrazovka stale visi na homescreenu, po 10 sec se s velkou slavou napise karel do asistenta ale dal to drti v pozadi (neprikrasluju) pak naskoci teprve postupne moznost volat karlovi nebo ho googlit. Kdyz dam volat Karlovi cekam dalsich 5 - 10 sec, nez muzu vubec otevrit kontakt. V takovou chvili uz mi vetsinou uleti cepice, prasknou skla v brylich a v mych utrobach zni hromove KURVAAAAAA. A to se deje PORAD!

    Obcas se to sekne, obcas se neukaze nastaveni, obcas se zahreje a vybije behem hodiny ze 100%, obcas tomu bezduvodne vypadava signal.

    Kolegove maji stejny telefon, a dela nam to vsem. Znovu pripominam, prazdny telefon bez pushnutych policy funguje celkem ok.

    V momente kdy chci na zaklade precteni si pracovniho mailu zacit resit z telefonu dalsi pokyny, me vyjde rychleji nastartovat auto a dojet do prace to resit osobne.

    Jak tu nekdo psal, ze je pro nej Q10 nejlepsi telefon, tak pro me to je nejhorsi vec kterou musim pouzivat.

    Omlouvam se za emoce ale psanim o tomto telefonu milenia si vybavim vsechny ty vesele radostne prihody a momenty kdy sem potreboval funkcni telefon a misto toho sem si prikladal k uchu tuto disfunkcni cihlu.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: tak jsem se unahlil, pred chvilkou opet zakousnuti HUBu :(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    da se ten priv nekde na par dni pujcit neverim tomu spojeni 1.8ghz a android
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam