• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Q10 - reset do tovarniho nastaveni - DEN 1 - 98%, DEN 3 - 99%, DEN 7 - 99%
    grrrr - odpojit z nabijecky, vyndat/zandat baterku
    Q10 - sideload leak OS - 72 minut a vse OK
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ja kdyz mel passport v servisu tak sem pouzival q10 jako hlavni telefon a kdyz mi vratili passport tak se mi nechtelo prechazet :o) q10 je super
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    PEDROBEAR: Mě to zase tak nevadí, nějak se s tím vyrovnám. Ale jsem z něj vcelku nadšenej, je to přesně ten telefon, co jsem potřeboval. Akorát mi převčírem explodovala nabíječka. To ani nebudu reklamovat bo nokiácká to nabije taky a těch mám doma mraky.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JAKUBMOKRIS: Q10 opravdu některý nový kusy vržou. Kolega 3x reklamoval a 3x dostal vrzající kus, tak to vzdal a nechal si vrzačku, ale po čase se to zaneslo prachem a přestalo to.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    VITEKK: to by mě zajímalo, co dělám blbě. Koukal na to i přítel, taky na nic nepřišel..

    FIELDMAN: radši věnuju čas a energii něčemu rozumnějšímu, než se po mejlech dohadovat :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    to je divný obě mi fungujou bez problému (passport a q10..)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BESSAYA: Můžeš to dvou týdnů vrátit... Sice to chce nějaký mailování si, ale jde to.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Ahoj nema doma nekdo nejake starší BB zařízení ktere by nechal za odnos nebo nejakou drobnost? Potřebuji na pokusy
    Díky
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    FIELDMAN: to jsem zkusila, i to odinstalovat a nainstalovat znovu, nastavení vypadalo ok - jako žádné zádrhele jsem neviděla. Ale nejde to :-( Vyloženě je mi to jen k tomu, abych otevřela přímo aplikacích face10 a prohlížela nové příspěvky. To je za skoro dvě kila za ty dvě aplikace dost málo :-(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BESSAYA: Mě to jede jak víno... To, co popisuješ mi to udělalo poprvý a od té doby už ne. Chaty i notifikace načítá správně a příjemně mě překvapilo, že jde v nastaveních uživatlsky vypnout headless...
    Co restart telefonu?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    FIELDMAN: Včera jsem si tyhle aplikace nainstalovala, protože mě pár drobností v té původní fb aplikaci rozčiluje. Ale teda byla jsem celkem naštvaná, když dá člověk $6 za face 10 + messenger a ono to nefunguje. Respektive v hubu to vypadá, že ty aplikace jsou, ale tím to končí. Ač mám účty přidané, nečetl se mi tam jen jediný, asi sto let starý chat. Přímo z fb vůbec nic. Nový chat ani nejde vytvořit, na chvíli se jakoby ztlumí display a zase se rozsvítí, a to je vše. Mám BlackBerry Z10. 
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Ještě bych měl jeden dotaz, nevíte jestli se dá současné blackberry (Q10) spárovat a používat se zařízením blackberry presenter? Mam jeden doma a nemám jak momentálně vyzkoušet
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Měl by někdo zájem o tento aku pack na starší blackberry? Případně mám ještě cosi čemu se říká Bayalink Liberty key

    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Tak už dobrý, už jsem to poladil.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Tak zrovna tady jsem se ráno zasek. Všechno bylo ok, ale pak, když chci v prohlížeči nainstalovat přes to rozšíření tu appku, tak mi to hodí chybu 404 Not found a tim jsem skončil. Procházel jsem návod asi pětkrát, všechno dělám správně, IP adresa taky cajk, ale prostě to nende....
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: Sorry sem zapoměl: http://redlightoflove.com/snap/beta/ zady začni kvůli android apps
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: neboj časem ti popadá po zemi a bude dobrý
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Asi špatnej kus no. Nechám to bejt a budu doufat, že až na to povrzávání bude věrně sloužit.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: Dneska mi Q10 spadla po ránu na zachodě na zem, když sem se pro ni ohnul, zvedl tak z výšky pasu padl telefon opět z ruky na zem, když sem ho zvedl podruhé stalo se znovu to, že spadl na zem. Usoudil jsem, že musí zůstat na zemi a usadil se do trůnu... při opoštění WC semna telefon zapomněl a při opouštění místnosti jsem ho poslal decentní kopačkou o místnost dále.

    A proč to píšu? Ani v levém ani v pravém rohu si nevrzne... Z toho bych usoudil, že bys měl zpakovat postup výše popsaný a budeš spokojen :) nebo máš prostě nějakou španělskou verzi kam posílaj odpad.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak musím dát malou reklamu. Face10 od Nemory studios mi právě schopně nahradil idiotskou nativní appku na Facebook. V provázání od Messengeru PRO od stejného vývojáře jsem konečně spokojen!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam