• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    :-D
    BlackBerry reiterates their strong commitment to the BlackBerry developer community | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/...developer-community?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=cb

    Mám stejnej pocit jako když koukám na MS v hokeji, prohráváme o 2 góly 3 minuty před koncem :-D :-D :-D

    #ILoveBB10Apps
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    hmmmm :(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak, faceboockari, a mate fuckup. No, ale ono dojde zrejme postupne i na dalsi aplikace, takze ho mame asi vsichni :-(
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BAAL: ja jsem naprosto spokojenej....stejne jako pred tim updatem....mozna to ale bude tim ze nepouzivam/nemam facebook....ale to je jen malickost ne???
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SAMGARR: já třeba netušil že používám dotykovou klávesnici na Passport dokud nebyl v reklamaci :)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    PEDROBEAR: Tak, omlouvám se, že jestli se tě to dotklo, doufám, že se vyrovnáš s tím, že jsem to napsal třikrát.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    SAMGARR: tyjo to sem nevěděl, další důvod proč si BlackBerry nechám dokud bude fungovat
    P19
    P19 --- ---
    SAMGARR: já scrollovani mezerníkem neznal. Dik :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ta klavesnice mi taky fakt chybi, zejmena scrollovani mezernikem.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Já před pár měsíci utekl od BB na iOS a bál jsem se právě absence klávesnice HUBu bude to nejhorší. Kupodivu mi chybí hlavně ta klávesnice. Ale přítomnost HUBu bych ocenil.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    mozna jestli bb vyda neco rozumnyho s androidem, nebo kdyby alespon nejak dotahli ten HUB na androidu..
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ja teda -bez snahy o flame- taky asi pujdu nekdy ke konci roku na ios.. z androida sem zmizel k bb protoze sem zacal ten system nesnaset, na windowsech bych resil podobny problemy co ted na bb, tak nic jinyho nezbejva.. Q10 si necham jako pracovni dal, tam zadny specialni app nepotrebuju..
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JAKUBMOKRIS:
    JAKUBMOKRIS:
    JAKUBMOKRIS:

    tak uz di k applu a nepis to porad.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    BAAL: :-D Rozjedu flejm když řeknum, že Skype nefunguje dobře ani na PC :D :D :D ???
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: Hmmm absence facebooku pro mě není až taková rána jako konec whatsappu (kterej mimichodem FB vlastní ne?).

    Ale celkově je to signál potápějící se lodi. Sakra a to mě BB10 opravdu jako os nadchlo. Taky to pro mě skonší migracíjinam...

    BB telefon s androidem za 15000,- si rozhodně nekoupím, klasickej android mě vůbec neláká... Asi budu muset ochutnat IOS :-/
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    Tak na me na testovaci Z30 vyskocil update na 10.3.3.313. Ma 1,6GB. Zrovna stahuju..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KUBULA: v Linku jsem to ani nezkoušel jen normálně na PC windows/linux ale nevím jestli nejde sifrovat i karta pak by to bez linku bylo nečitelné
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    MILAZAJICEK: a kopirujes v linku nebo ve windows?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: Tak já taky doufám, že mi vydrží Q10 aspoň tři roky. Ale pokud se naskytnou prachy, který musím utratit, tak půjdu k Applu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KUBULA: to asi bude něco s kartou ne? já ji obyčejné vyndam a prekopiruji všechno na novou. příjemné mě překvapilo že Passport zvládne i 128GB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam