• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: no do včerejška jsem měl problém s odkazy, to vyřešili včerejší aktualizaci a problém který přetrvává od nahozeni 8 že když dělám v tabulkách tak se seká tak že při psaní denních záznam napíšu dva týdny a pak 5 minut čekám než se text doplní. O to jak tyto aplikace spoustim na 10 pokusu protože pořád padají ani nemluvim
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: je to trochu ot, ale co je na ipadu po aktualizaci spatne? Mam mini retina a zadnej problem jsem nespozoroval
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MCKIDNEY: Ohledně Androidu... Co konkrétně ti nejde?

    Jinak obecně na androidí appky je lepší mít SNAP a jako první nainstalovat Advanced Permission Manager
    NICKYSANTORO
    NICKYSANTORO --- ---
    MCKIDNEY: když jsi spokojen tak proč prodáváš ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já jsem zatím spokojen s HW (Opravdu passport nenahradíte z tohodle hlediska)
    Také jsem spokojen s návrhem základního systému (Práce s účty, Nastavení)
    Slavný BBHub je na urovni (některé věci vyžadují více kliknutí než bych chtěl, ale rozhodně lepší jak Android/iOS)

    S čím mám problémy jsou QNX (Android runtime) - Zde se mě podařilo rozchodit Google Play Store a hodně menších aplikací - nicméně rozhodně nedostačující.

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    NICKYSANTORO: já taky přešel z iphonu a ve smrti jsem akorát když vezmu do ruky ipad :-D zvlášť teď po aktualizaci
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NICKYSANTORO: a co te trapi ?
    NICKYSANTORO
    NICKYSANTORO --- ---
    čau já taky přešel z iphonu na BB a popravdě jsem uplně ve smrti z toho a toho přechodu aspon prozatim lituji...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    na pasportu pouzivam i
    -kdyz drzite shift a svajpujete tak to vybira text
    -volume nahoru+dolu udela screenshot obrazovky
    -shift+delete maze dopredu
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    PEDROBEAR: a funguje to i opačně, pokud dám od sebe, tak se vrátí přehled všech zpráv
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    PEDROBEAR: ! supr díky :-D já já furt scroluju
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    mozna je to pro vas old news, ale prave sem po 2 letech omylem objevil na bb10 v hubu gesto, jak zobrazit jen neprectene maily. 2 prsty vodorovne k sobe v prehledu zprav -> <-
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak jsem si do sbirky poridil Blackberry Passport a ucim se s nim pracovat (Hlavne ohledne android runtime)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    tak mám další dotaz týkající se dvou zařízení. tak jako se mohu připojit k PC pomocí Blendu a pokud mě nevykopne firewall a podobne tak normálně ve správci souborů se mohu dostat do paměti PC. Jde to i nějak aplikovat na druhý telefon? z jednoho projíždět druhy
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    KAZATELL: jedine reseni je automaticke prihlasovani a ulozene heslo, jakmile se jeden pristroj synchronizuje tak ten druhy to odhlasi, takze se ti budou muset vzdycky logovat znovu k uctu
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MILAZAJICEK: v praxi to moc nefunguje, respektive silene se to mlati, v ramci skupiny mame svuj vlastni BES a nasi sikovni chlapci kudrnaty mi nebyly schopni svazat dva sluzebni maily do jednoho zarizeni...oba dva maily ve forestu skupiny, jeden v materske spolecnosti, druhej v dcerince....proste ne a ne a ne tak mi radsi daly druhou simku a data :(((

    btw. BBM ID jestli se nepletu je vazane na HW u BB, tudiz 1BB = 1BBM ID
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAZATELL: škoda, nějaký hosotvany řešení by mohlo být přijatelný ne?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ještě jedna otázka ke dvěma telefonům. Lze používat outlook kalendář (nebo sdílení komplet kalendáře z jednoho telefonu) tak aby na nepracovnim telefonu kde nepoužívám outlook na email tak, aby to po mě nechtělo heslo co čtvrt hodiny?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MILAZAJICEK: BES nemáme bohužel
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAZATELL: pokud mate v praci BES tak by mělo stačit to povolit a můžeš tam mít ještě soukromej účet, co to vše přinášní ale nevím, v praxi jsem to neviděl a budu rád za report.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam