• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    KUBULA: Oni stejně odstřihnou (nebo už odstřihli) přístup k API, takže i kdyby sis nechal starou verzi, netekly by ti do ní data.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    chapu to tak ze za fb a whatsapp ne i tadna nahrada ani cesta jak to osulit android binarkou ?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    ad facebook: nezkouseli jste nekdo downgrade te posledni verze? ta appka chodila docela slusne a messenger v hubu byl taky dobrej. achjo :/
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EVZENECEK: To je taky fakt :-D taky sem měl 4s a neřeknu proti němu nic, dokonale by mi stačil vybavením. BB Hub je ale mocná zbraň pro přehledfnost příchozích informací, v tom sem na iphonu dost tápal.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BALOSH: Já po Z10 zkoušel iPhone 4S, a po 2 dnech jsem taky utek zpátky.
    Těžko říct, jestli by to dopadlo jinak, kdyby to místo 4S byla třeba šestka...
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Hm... já sem nelenil, jelikož bohužel FB potřebuju pracovně :-/ tak sem zmigroval na iphone na zkoušku. Po necelých dvou týdnech se vracím zpět na bb :-D má to sice něco do sebe, ale když si člověk zvykne na HUB tak bez něj sem uplně ztracenej a zoufalej.

    Na píčovinky si radši pořídím tablet.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MCKIDNEY: No probírám se s tím taky zhusta. U mě to ještě vázne na to, že mám Mac a díky tomu mi ten Play Sercice Patcher je na dvě věci... Každopádně myslím si, že tvoje znalosti problematiky překročily mé. Pokud dojdu k jiným závěrům, postnu to zde.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIELDMAN: První je důvod proč věnuji tolik pozornosti Blackberry passport - HW nemá konkurenci - přesně to co potřebuji od mobilu a za levně.

    Ten patch jednotlivých app bude fungovat potom co nainstaluješ ty jeho Google services. Cobalt232 na tom udělal hromadu práce.

    Já se tomu intenzivně věnoval 3 dny - zprovoznil nutnosti a pro lidi co mají Passport na práci to zatím stačí.
    (Do budoucna to bude problém, protože ten runtime zastarává)

    Na hry a proprietární aplikace to není.
    Pro takové z nás je nejlepší šance, že developer leakne bootloader a nahraje se tam recovery a multiboot :)

    Dal jsem do inzerce, protože pokud někdo shání BlackBerry, tak ho rád pošlu dál.
    Já jsem k BlackBerry přišel skrze passport a OS není priorita
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: U některých to funguje a jde to oblafnout (nicméně záleží i na verzi)

    MCKIDNEY: Koukám, že už ses do toho ponořil solidně... Přiznávám, že mám mezery v tom, co jde a nejde.
    Tedy, zkusím to protestovat u sebe. Vím, že jdou pak patchnout jednotlivé aplikace podle návodu od Cobalt232 (návod ZDE)
    Případně jeho landing page, kde je celý postup a možnosti nakládání s androidími appkami na BB...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BOUCNER: K tomu právě existují patche založené na leaknutém balíčku z Android 4.3:
    Google Play Store for BlackBerry 10 [Read first post for instructions] - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    http://forums.crackberry.com/...google-play-store-blackberry-10-read-first-post-instructions-985344/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIELDMAN: No bylo to celkové shrnutí.

    1) Instalace APK pro některé aplikace bude fungovat (Komik, Mapy.cz atd)
    2) Instalace APK bude fungovat, ale aplikace je zavisla na Google services (ty v runtime nejsou)
    3) Instalace APK bude fungovat skrze patchnutý Google Play Store

    No a komentáře k 1
    - Aplikace nejsou 100%, Komik neumí zobrazit snapshoty, Mapy.cz neuměli stáhnout offline mapy
    - Drobnosti se kterými se dá žít.
    U 2 je to horší - tam je aplikace nefunkční. Co je na tom ještě horší - patchnutou verzi už pak nenainstaluješ (Jedině security wipe)
    No a pak u 3 záleží na appce. Výsledky jsou kdekoliv od dobré až po nefunkční.

    Pokud budu testovat delší dobu - půjde udělat seznam App a jaké hack je potřeba pro zprovoznění.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Potrebuju neco, co oblafne g.services, diky ktery mi nejedou nektery appky
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: aplikace, kterou muzes skrouhnout opravneni jinejm aplikacim
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: co je ten manager zač?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: no do včerejška jsem měl problém s odkazy, to vyřešili včerejší aktualizaci a problém který přetrvává od nahozeni 8 že když dělám v tabulkách tak se seká tak že při psaní denních záznam napíšu dva týdny a pak 5 minut čekám než se text doplní. O to jak tyto aplikace spoustim na 10 pokusu protože pořád padají ani nemluvim
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: je to trochu ot, ale co je na ipadu po aktualizaci spatne? Mam mini retina a zadnej problem jsem nespozoroval
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MCKIDNEY: Ohledně Androidu... Co konkrétně ti nejde?

    Jinak obecně na androidí appky je lepší mít SNAP a jako první nainstalovat Advanced Permission Manager
    NICKYSANTORO
    NICKYSANTORO --- ---
    MCKIDNEY: když jsi spokojen tak proč prodáváš ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já jsem zatím spokojen s HW (Opravdu passport nenahradíte z tohodle hlediska)
    Také jsem spokojen s návrhem základního systému (Práce s účty, Nastavení)
    Slavný BBHub je na urovni (některé věci vyžadují více kliknutí než bych chtěl, ale rozhodně lepší jak Android/iOS)

    S čím mám problémy jsou QNX (Android runtime) - Zde se mě podařilo rozchodit Google Play Store a hodně menších aplikací - nicméně rozhodně nedostačující.

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    NICKYSANTORO: já taky přešel z iphonu a ve smrti jsem akorát když vezmu do ruky ipad :-D zvlášť teď po aktualizaci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam