• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    MADBANANA: Test :-)
    Tvorba vlastního OS Facebook a následná blokace API Facebooku i pro Android a iOS :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: nebyl mu náhodou odeprenej nákup blackberry?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    zednáři!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jakou muze mit Facebook motivaci na pohrbivani BB10?
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    Na nic se neptám, vše je mi jasné, jen jsem měl ráno před prací potřebu se zapojit do diskuze, právě ta očividná snaha o, přesně jak říkáš, pohřbení platformy, mě uvedla do rozpaků. Já měl za to, že když už nic, tak minimálně ta platforma nijak neparazituje. Prostě zuckerfašismus.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SZANDA: dobre. a co je tedy otazka ?
    pokud to proc to delaj tak duvodem je snaha o pohrbeni platformy.
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    Zdravím vás, skoro čerstvý majitel Passporta, asi po měsíci používání (přechod z S5 a iP6) mám chuť si koupit silver "na pak", až tak mě hub a celkově vše (až na fotoaparát) nadchlo. fb zrovna taky řeším, koupil jsem od nemory na základě toho, že na fórech jsem našel zmínku přímo od nich, kde slibují funkčnost i po odstřihnutí api. Každopádně už teď to funguje fakt velmi špatně, musím appku otevírat. Je to podivný krok ze strany fb, nám tam úspěšně jede i část firemní komunikace, takže mě to momentálně docela omezuje. By to mohlo blackberry integrovat jakkoliv samo do systému, protože s takovou i "chytré hloupé" telefony zvládají fb lépe.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Podle BlackberryOS by FB appka neměla fungovat už od 31. března. Takže bych očekával "úpadek" každým dnem.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MCKIDNEY: FB ze android storu/snapu na BB nefunguje
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Aha :D tohle mě nenapadlo, sem nejakej pretazenej :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BALOSH: protože to je o tom že teď to "ještě" funguje ale po změně api už nebude. Otázkou je co s tim udělaj Nemory Studios zda to fixnou.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    EXCITE: Mam to stejne - no upgrade - funguje
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Taky mám na q10 neupgradlou apku na Fb a zatím maká..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RAINBOF: Já facebook nemám, ale můžu ti Pasport pucit na zkoušku. Je tam google store a tak i možnost nainstalovat android binárku
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Mě není jasná jedina věc, když může fungovat facebook app od nemory studios na bb10os s všema notifikacema, po jakym api to jede? Proč nativní aplikace končí atahle ne?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no jeden ze sefu si chce koupit passport misto privu. Taky se neszil s iphone a s6kou
    Ja tyhle veci nepouzivam takze me to nezajimalo. az doted...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KUBULA: EVZENECEK: Já jsem neupgradoval a appka stále běží. Dám vědět, kdy (pokud) přestane...

    BALOSH: Mám úplně stejnou zkušenost. Face10 a Messenger jsou na správný cestě, ale mají toho ještě hodně co dohánět...
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    RAINBOF: Já sem si koupil messenger od nemory, fungoval mi blbě. Resp. ke zprávám sem se dostal, až když jsem ho spustil. Teďsem po factory resetu a zdá se, že už funguje jak má.

    Aplikaci používám taky Face10 od nemory, ale je dost zmatená na můjvkus, přijde mi, že chtěli narvat všechny možný funkce co Facebook umí. Tak du odzkoušet tu android přes snap. Mámdojem,že jsem jí takhle měl, nebo to byl instagram a jediný omezení bylo, že se notifikace v hubu dávli do sekce oznámení, nikoli vlastní kategorie samozřejmě.

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: apk by jít mělo whatsapp zatím funguje a facebook že snapu asi stáhnout půjde jen nemám žádný zkušební BlackBerry a k sobě si to instalovat nechci
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    KUBULA: Oni stejně odstřihnou (nebo už odstřihli) přístup k API, takže i kdyby sis nechal starou verzi, netekly by ti do ní data.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam