• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: a dělal to hned od začátku? tohle se mi stalo poprvé za víc jak rok používání
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: Můj první passport to občas dělal taky. Nebyl to nějak zásadní problém udělal to možná jednou dvakrát do měsíce, ale nakonec skončil tak že nešel smazat a šel na reklamaci. Novej už to nedělá.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: no zálohu si raději udělám, ale panikařit nebudu. Pokud to není nějaká známá vada, tak zřejmě jenom zamrznul
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    BOUCNER: Já jsem řešil zase u svého stařičkého Bolda, že se nešlo připojit k wifi. Řešení jsem zatím nenašel.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Ještě se mi to nestalo
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    dnes jsem zažila první blackout...passport vůbec nereagoval ani na podržení horního tlačítka ani na nabíječku ani na počítač. Po pár minutách na nabíječce se konečně po podržení horního tlač. zapnul, komplet naběhl od nuly, ale na baterce bylo 70%, takže to vybitou baterií být nemohlo. Nepotkal jste to už někdo? Je to normálka a stává se to nebo si mám raději hodit factory reset, popřípadě rychle ho dát na reklamaci.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BALOSH: dobrej pokus :-D ale myslím že že tím moc nepochodíš... každopádně až jich budeš mít tolik že další už budeš odmítat tak si jeden passport SE za trojku taky vezmu si abych nebyl moc jednostranej tak si ještě za 1500 vezmu jednoho classica
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BALOSH: Nejseš první, na inzerát že prodám passporta mi běžně lidi volají že když je to telefon bez facebooku a jde běžně koupit jetej za 7500 tak že mě nabízejí novej za šest.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Hele teď když nejde facebook a nepůjde ani whatsap, je vám ten telefon k hovnu tak neproda mi někdo passporta za 3000,- ?? Popřípadě nenakecá to někdo neoblíbenýmu kolegovi, že může bejt rád když za telefon bez facebooku dostane alespoň ty tři kolíky odemě? :-D :-D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: to je variabilni znam spoustu takovejch pro ktery je to seznam.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: já bych naopak řekl že je velká skupina lidí kteří mají internet=facebook
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EVZENECEK: To ne, to by přišli o strašnejch lidí a posílili by konkurenci si myslim.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    MADBANANA: Test :-)
    Tvorba vlastního OS Facebook a následná blokace API Facebooku i pro Android a iOS :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: nebyl mu náhodou odeprenej nákup blackberry?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    zednáři!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jakou muze mit Facebook motivaci na pohrbivani BB10?
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    Na nic se neptám, vše je mi jasné, jen jsem měl ráno před prací potřebu se zapojit do diskuze, právě ta očividná snaha o, přesně jak říkáš, pohřbení platformy, mě uvedla do rozpaků. Já měl za to, že když už nic, tak minimálně ta platforma nijak neparazituje. Prostě zuckerfašismus.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SZANDA: dobre. a co je tedy otazka ?
    pokud to proc to delaj tak duvodem je snaha o pohrbeni platformy.
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    Zdravím vás, skoro čerstvý majitel Passporta, asi po měsíci používání (přechod z S5 a iP6) mám chuť si koupit silver "na pak", až tak mě hub a celkově vše (až na fotoaparát) nadchlo. fb zrovna taky řeším, koupil jsem od nemory na základě toho, že na fórech jsem našel zmínku přímo od nich, kde slibují funkčnost i po odstřihnutí api. Každopádně už teď to funguje fakt velmi špatně, musím appku otevírat. Je to podivný krok ze strany fb, nám tam úspěšně jede i část firemní komunikace, takže mě to momentálně docela omezuje. By to mohlo blackberry integrovat jakkoliv samo do systému, protože s takovou i "chytré hloupé" telefony zvládají fb lépe.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Podle BlackberryOS by FB appka neměla fungovat už od 31. března. Takže bych očekával "úpadek" každým dnem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam