• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SCHEEZE: ja mam obvykle 10GB ale dostali jsme novej korporatni tarif - neomezene volani a data za 495CZK bez DPH na mesic tak testuju :))) dostal jsem od IT ukol to podojit, tak dojim :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Z47TC: obvykle mám mesicne kolem 1gb mobilních dat. tentokrát se stala nějaká chyba a když jsem měl telefon v kapse nebo na stole a nic s ním nedělal, blaq, potažmo Twitter si stáhl 1.2 gb bez toho aniž bych cokoliv dělal s telefonem.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SCHEEZE: ja na tom nevidim nic moc extra ficak...

    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PEDROBEAR: zadne benchmarky sem nezkousel ale prostredi i kdyz vypada porad stejne tak je mnohem sviznejsi, aplikace se pousti rychleji. Kazdopadne je tam porad hodne bugu a jeste bude nejaky mesic trvat nez bude oficialni update
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ma nekdo blackberry priv a zkousel to s novym androidem v testu nekdo? Zvedl se vykon k lepsimu + jakekoliv poznatky k privu budu rad. Premyslim o koupi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite kde vymeni displej do classica ?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    holy shit! to byl ficak. :)

    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: nejsi prihlasena, nepouzivas nahodou takove to dvoufazove overeni?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Já používám Ghost Comander...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jak mam smazat data aplikace v bb ? mam apk instalovany naprimo zkopirovanim (nyxdroid)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: tak nic, koukám, že jsem stáhla beta verzi
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nefunguje mi nová verze snapu, stáhla jsem stejně jak tu minulu, místo zelené ikonky má teď ten panďulák několik barev, přihlásím se, dám procházet aplikace a prázdno...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Tak malý followup: Dělá to Blend (sic!) a nejde s tím toho moc dělat, krom toho, že u daného kontaktu vymazat historii chatu. V ten moment to jde...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Právě se mi nepodařilo odeslat MMSku... Napíše mi to "Failed to save message." a neodešle se. Stalo se vám to někomu?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BALOSH: Jsem na tom podobně jako BOUCNER. Když to orientačně rozepíšu:
    záloha - 1 hodina
    factory reset - 3-5 hodin
    obnova zálohy - 1,5-2 hodiny
    donastavení po obnově - 1 hodina
    doinstalace a nastavení androidích appek - 2 hodiny
    ... to ani nemluvím o to, že po obnově ze zálohy se nezachová slinkování kontaktů mezi účty a uživatelský slovník predikce textu
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BALOSH: mě trvá od včera od šesti do teď a jsem na 82% a nevím, jak stihnu vůbec dojet do práce. Až teď ráno jsem zjistila, že na takovou situaci nejsem připravená, nemám kam nahrát 16GB zálohy
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    mě trvá factory reset tak 30min
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SZANDA: No... v nejbližším půl roku nevidím moc čas na to strávit den factory resetem a znovu nastavováním :(
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    Úplně stejné problémy, a jakkoliv se mi do factory resetu nechce, tak to co píše balosh mi celkem dává smysl. Free verze po sobě nechá, teď při tom zmatku, nějaký maras beztak. Jdu na to, nerad ale asi není zbytí.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    jinak spotřebu baterky nijak nepozoruju, odpojil sem v 7 ráno z nabíječky. 4g, WiFi, GPS, bt zapnuto. Jedu nyxdroid, Whatsapp, forsquare, twitter, maily a cca 5 hovoru. Na hajzliku si čtu zprávy a crackberry a teď mám 80% baterky. Q10 novou baterku sem kupoval na podzim.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    FIELDMAN: já sem měl stejnej problém s messengerem. Pak jsem udělal factory reset a instaloval rovnou PRO verzi, v nastavení zapnul notifikace, hub integraci a interval kontroly 5 minut. Notifikace i hub mi krásně běží
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam