• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    jinak spotřebu baterky nijak nepozoruju, odpojil sem v 7 ráno z nabíječky. 4g, WiFi, GPS, bt zapnuto. Jedu nyxdroid, Whatsapp, forsquare, twitter, maily a cca 5 hovoru. Na hajzliku si čtu zprávy a crackberry a teď mám 80% baterky. Q10 novou baterku sem kupoval na podzim.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    FIELDMAN: já sem měl stejnej problém s messengerem. Pak jsem udělal factory reset a instaloval rovnou PRO verzi, v nastavení zapnul notifikace, hub integraci a interval kontroly 5 minut. Notifikace i hub mi krásně běží
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BALOSH: Zkoušel jsem už obojí a ani jedno nefunguje tak, jak bych si představoval. Face10 ještě jde, ale všechno hrozně dlouho trvá a žere to neúměrně baterií. Messenger mě zklamal mnohem víc - vůbec mi neběhal push aktualizací do HUBu a když už tak sse zpožděním, všechno ještě pomalejší než Face10.

    resumé je, že je to na dobré cestě, ale má to ještě dlouhé ladění před sebou...
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    koukám update face10 a messenger pro, sem myslel, že si tu něco počtu nejdřív, tak to du zkusit jako první no
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    RAINBOF: Ono nejde ani wifi zapnout ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEVIN00: starej bold neumi wpa psk totiz
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: myslím že jo jen z počátku jsem tomu nevěnoval pozornost. prisuzoval jsem to testování androidich aplikaci
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: a dělal to hned od začátku? tohle se mi stalo poprvé za víc jak rok používání
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: Můj první passport to občas dělal taky. Nebyl to nějak zásadní problém udělal to možná jednou dvakrát do měsíce, ale nakonec skončil tak že nešel smazat a šel na reklamaci. Novej už to nedělá.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: no zálohu si raději udělám, ale panikařit nebudu. Pokud to není nějaká známá vada, tak zřejmě jenom zamrznul
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    BOUCNER: Já jsem řešil zase u svého stařičkého Bolda, že se nešlo připojit k wifi. Řešení jsem zatím nenašel.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Ještě se mi to nestalo
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    dnes jsem zažila první blackout...passport vůbec nereagoval ani na podržení horního tlačítka ani na nabíječku ani na počítač. Po pár minutách na nabíječce se konečně po podržení horního tlač. zapnul, komplet naběhl od nuly, ale na baterce bylo 70%, takže to vybitou baterií být nemohlo. Nepotkal jste to už někdo? Je to normálka a stává se to nebo si mám raději hodit factory reset, popřípadě rychle ho dát na reklamaci.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BALOSH: dobrej pokus :-D ale myslím že že tím moc nepochodíš... každopádně až jich budeš mít tolik že další už budeš odmítat tak si jeden passport SE za trojku taky vezmu si abych nebyl moc jednostranej tak si ještě za 1500 vezmu jednoho classica
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BALOSH: Nejseš první, na inzerát že prodám passporta mi běžně lidi volají že když je to telefon bez facebooku a jde běžně koupit jetej za 7500 tak že mě nabízejí novej za šest.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Hele teď když nejde facebook a nepůjde ani whatsap, je vám ten telefon k hovnu tak neproda mi někdo passporta za 3000,- ?? Popřípadě nenakecá to někdo neoblíbenýmu kolegovi, že může bejt rád když za telefon bez facebooku dostane alespoň ty tři kolíky odemě? :-D :-D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: to je variabilni znam spoustu takovejch pro ktery je to seznam.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: já bych naopak řekl že je velká skupina lidí kteří mají internet=facebook
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    EVZENECEK: To ne, to by přišli o strašnejch lidí a posílili by konkurenci si myslim.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    MADBANANA: Test :-)
    Tvorba vlastního OS Facebook a následná blokace API Facebooku i pro Android a iOS :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam