• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Okolnosti mě donutili pořídit si na služební ostružinu Q5 paměťovku. A nějak tápu, jak se dají přesunout instalované aplikace. Vzhledem k tomu, že tento mobil není vybaven funkční wifi, tak uninstall a pak následní install s volbou uložení na kartu nepřichází v úvahu.

    Dotaz tedy zní: jak na to?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    VITEKK: Jsou to jen amaterske koncepty, nepochazi to od BB.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    nove dve BB s androidem



    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE: ja sem měl namysli ceny bazarovejch q10 sem to nespecifikoval :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BALOSH: ty ceny jsou takový dost široký od 660,- do 2500,-

    třeba tady maj "něco " za 660,- http://www.rajnamobil.cz/lcd-display-dotykova-deska-blackberry-q10-white/
    netuší, jestli je to roginál a proč to nabízej i s dotyek vrchním..Dotyk mi přesto,že display je černej, funguje hovory po paměti gestem přijmu :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE:Během následujících dní by mi mělo přijít nový tělo telefonu, budu to rozebírat a měnit tak se můžu mrknout jaká je cesta k displeji, ale řekl bych, že tohobude plný youtube. Servis to si nejsem jistej jestli se vyplatí vzhledem k cenám a budoucnosti telefonu...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mi v kapse odešel na Q10 display..jeden den, pře něj šly nějaký šmouhy a druhej den už je úplně černej.. asi se mi ohnul v kapse..řešil jste někdo výměnu displaye?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    nakonec po factory resetu koukám furt starej facebook App a ten kupodivu ještě funguje :) tak messenger pro a face10 nechám ještě chvilku mimo
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Z47TC: možná jsem to špatně napsal, ale není to o tom jaký má kdo tarif, nebo o absolutní hodnotě stažených dát, jako spíše o nějaké chybě v aplikaci blaq případně BlackBerry jako takové.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SCHEEZE: ja mam obvykle 10GB ale dostali jsme novej korporatni tarif - neomezene volani a data za 495CZK bez DPH na mesic tak testuju :))) dostal jsem od IT ukol to podojit, tak dojim :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Z47TC: obvykle mám mesicne kolem 1gb mobilních dat. tentokrát se stala nějaká chyba a když jsem měl telefon v kapse nebo na stole a nic s ním nedělal, blaq, potažmo Twitter si stáhl 1.2 gb bez toho aniž bych cokoliv dělal s telefonem.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SCHEEZE: ja na tom nevidim nic moc extra ficak...

    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PEDROBEAR: zadne benchmarky sem nezkousel ale prostredi i kdyz vypada porad stejne tak je mnohem sviznejsi, aplikace se pousti rychleji. Kazdopadne je tam porad hodne bugu a jeste bude nejaky mesic trvat nez bude oficialni update
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ma nekdo blackberry priv a zkousel to s novym androidem v testu nekdo? Zvedl se vykon k lepsimu + jakekoliv poznatky k privu budu rad. Premyslim o koupi
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite kde vymeni displej do classica ?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    holy shit! to byl ficak. :)

    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: nejsi prihlasena, nepouzivas nahodou takove to dvoufazove overeni?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Já používám Ghost Comander...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jak mam smazat data aplikace v bb ? mam apk instalovany naprimo zkopirovanim (nyxdroid)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: tak nic, koukám, že jsem stáhla beta verzi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam