• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BALOSH: diky
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    RAINBOF: na q10 jede 100% funkční. používám kazdej den. Je potřeba ale stáhnout z Amazonu kde je starší verze. Ta z Google play funguje pofiderne nebo vubec.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: myslim ze mi to na q10 slo ale na passportu uz jsem ji nezkousel nejak me to nezaujalo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pta se me tu koegyne zda za classicu pojede nejakym kouzlem waze navigace
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KORKMAZ: to mě jen napadlo jestli se tam nekde po spusteni neda vybrat jina zeme.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    MILAZAJICEK: Čéče to netušim, normálně vše je česky, včetně klávesnice a T9
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KORKMAZ: nemas ji nahodou nastavenou jako US ze by to melo jinak kanaly?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BALOSH: Moje jo, už jsem to tady (nevy)řešil...umí se připojit jen v mekáči :-D
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    KORKMAZ: Moje Q5 nemá s wifi problém....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KORKMAZ: To je nevýhoda Q5 :(
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    SCHEEZE: No tak to je špatná zpráva...mám téměř plno a to tam mám snad jen jednu větší appku (offline navi)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KORKMAZ: instalované aplikace jsou v telefonu pokud vím a z důvodu bezpečnosti by to nemělo být jinak.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Okolnosti mě donutili pořídit si na služební ostružinu Q5 paměťovku. A nějak tápu, jak se dají přesunout instalované aplikace. Vzhledem k tomu, že tento mobil není vybaven funkční wifi, tak uninstall a pak následní install s volbou uložení na kartu nepřichází v úvahu.

    Dotaz tedy zní: jak na to?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    VITEKK: Jsou to jen amaterske koncepty, nepochazi to od BB.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    nove dve BB s androidem



    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE: ja sem měl namysli ceny bazarovejch q10 sem to nespecifikoval :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BALOSH: ty ceny jsou takový dost široký od 660,- do 2500,-

    třeba tady maj "něco " za 660,- http://www.rajnamobil.cz/lcd-display-dotykova-deska-blackberry-q10-white/
    netuší, jestli je to roginál a proč to nabízej i s dotyek vrchním..Dotyk mi přesto,že display je černej, funguje hovory po paměti gestem přijmu :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE:Během následujících dní by mi mělo přijít nový tělo telefonu, budu to rozebírat a měnit tak se můžu mrknout jaká je cesta k displeji, ale řekl bych, že tohobude plný youtube. Servis to si nejsem jistej jestli se vyplatí vzhledem k cenám a budoucnosti telefonu...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mi v kapse odešel na Q10 display..jeden den, pře něj šly nějaký šmouhy a druhej den už je úplně černej.. asi se mi ohnul v kapse..řešil jste někdo výměnu displaye?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    nakonec po factory resetu koukám furt starej facebook App a ten kupodivu ještě funguje :) tak messenger pro a face10 nechám ještě chvilku mimo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam