• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    MADBANANA: pouzivam s Fenixama, instalace pres snap, obcas vypadava pripojeni pres bluetooth, resp neni to 100% spolehlivy, takze jsem to omezil na obcasnou synchronizaci behu do telefonu. Ale co vim tak na vypadky spojeni si stezujou i uzivatele nekterejch androidu...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Používáte někdo Garmin Connect k propojení hodinek k BB10 telefonu? Funguje/nefunguje/omezení?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: díky, to je přesně ono, po nové instalaci útrum
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: tam se nedostanu, nalogovala jsem se úspěšně, za dvě sekundy na to mi to hlásí že moje heslo pro google acc se změnilo a nedostanu se do žádného nastavení. Je to ovšem nesmysl, moje heslo je stále stejné
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: tak v tom pripade bude problem jinde. Kdyz stahnes z horni obrazovky snapu "roletu" a das settings pise to tam neco v sekci account?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: nee
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: pockej, myslim ze si nerozumime: pouzivas tu dvoustupnovou autentifikaci nebo ne? Myslim obecne, kdyz se prihlasujes k gmailu z pocitace napr.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: ehmmm a jak se k tomu kodu dostanu, když se proklikám svým google účtem až ke google app, tak mi to ukáže smutnej obrázek rozbitýho robota a zdarec
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: dvoufazove overeni je jestli se do google prihlasujes krom hesla i pres dalsi kod, ktery obvykle generuje google aplikace autenthicator..


    FIELDMAN: 4.9.3
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: snap jsem přeinstalovala a nedokážu se přihlásit, přihlásím se přes google účet, stejně jako dřív, začne loadovat do aplikací a po čase mě to odhlásí. Co má to dvoufázové ověření znamenat a kde jsem k tomu přišla...!...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: A jakou máš tedy teď verzi?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: ted mi to u stary verze psalo ze musim upgradovat a po upgradu mi nova nastesti funguje..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ED_EDDIE: ja to tam normalně provozoval. v cem mas problem? necpes tam nejaky aplikace z novejsich verzi androidu? playbook mel android player tusim s podporou androidu 4.4
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Podařilo se někomu z vás nainstalovat na Playbook jakoukoli Androidí aplikaci?
    (PB OS 2.1.0.1917) Všechny mé pokusy přes DDPB i plugin v Chromu selhaly.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    hoj funguje někomu na BlackBerry Ingress?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BALOSH: jo, koukal jsem na to, na youtube,ale nakonec reklamace a dostal jsem na výměnu zatím jinej,tak jsem zvědavej.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE: Měl sem včera komplet rozebranej telefon. Displej je včetně dotyku jeden blok. Výměna není takovej hardcore. Během 15 min sem telefon rozebral vyměnil tělo a složil zpatky.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BALOSH: diky
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    RAINBOF: na q10 jede 100% funkční. používám kazdej den. Je potřeba ale stáhnout z Amazonu kde je starší verze. Ta z Google play funguje pofiderne nebo vubec.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: myslim ze mi to na q10 slo ale na passportu uz jsem ji nezkousel nejak me to nezaujalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam