• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Tak jo, jsem tu zas.... tentokrát se mi můj tablet blackberry playbook podařilo nakrásně rozbít tak, že jsem ho nějak upustila, když v sobě měl zastrčený konektor na nabíjení.... Konektor se rozpadl, nabíječka nefunguje, ale horší je, že když teď do tabletu strčím jinou nabíječku, tak se tablet tváří, že jí nevidí, a nenabíjí se.... Mno, jsem z toho taková smutná. Máte prosím tip, kde by to tak mohli opravit? A prosím, neříkejte mi, že se to nevyplatí opravovat a tak... :/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    opět dotaz na majitele Blackberry Priv dokáže to fotit do RAWu?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VITEKK: Dik, nakonec jsem to vyresil instalaci google play
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Delal jsem kvuli HONCKA: wipe, vse ok, ale nejde mi snap, po zadani mailu a hesla to vyhodi logged in a pak your google account password was changed. dvoustupnovy overovani zapnuty nemam. setak jstte se s tim nekdo?
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MILAZAJICEK: myslim, ze kdyz tam byl android 5, tak to slo. Ted tam mam 6.0.1 a dle android storu neni priv kompatibilni s touhle verzi.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    YARDIK: tak to je furt o trictvrte dne víc než jakékoliv jinej mobil s androidem a Blend to podporuje?
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    VITEKK: No, zrejme na tom neco delaji. Updaty na to cas od casu vyjdou.. ale ze bych z toho byl nejakej odvarenej se rict neda. Zlaty BB10.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    YARDIK: a hub nejak vyvyji a updatoujou nebo na to kaslou?
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MILAZAJICEK: realne tak den a pul vydrzi. Stejne ale pro jistotu je kazdy vecer na nabijecce.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    EXCITE: jo to je mi jasný, bylo to na vlastní nebezpečí a jsem rád, že všechno funguje ;)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: tak hlavně jestli chodí, mě takhle jednou přišel displej na Nexus 4 a ten měl tak 240x480 a totálně vyblitý barvy, ale pasoval tam skvěle.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ED_EDDIE: Je ti ale jasný, že to není "genuine original "? :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Zacal mi passport zrat neskutecne baterku a zjistil jsem, ze je problem ve "sluzbe zadavani"(input services) v monitoringu jsem si dal poslednich 48hod a zere to 69% baterky
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Jak jste na tom s reálnou výdrží u Blackberry Priv ? Já včera měl problém s Passportem a už odpoledne kňučel že má jen 20% baterie a večer se dokonce vypnul. Až později jsem zjistil příčinu. Přítelkyně mi vytáhla nabíječku u postele a já jel s passportem nepřetržitě téměř dva dny.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Kdyby někoho zajímalo. Koupil jsem na Q10 displej (http://goo.gl/y4fDlj) a klávesnici (http://goo.gl/dO04u5), nechal vyměnit za 300,- přes službu www.opravarna.cz a vše funguje bezvadně.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MADBANANA: double win :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Nejspíš jim přišlo ekonomičtější ti dát novej telefon, kterej už je vyrobenej a s největší pravděpodobností si ho nikdo nekoupí, než aby ještě platili někoho, kdo se v tom bude vrtat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: Hlavně docela překvápko,že nevyměnili jen display. Ještě že jsem všechno zazálohoval...Ale funkčí funglák se všem apkama oceňuju, to víš :D

    Vlastěn jsem docela překvapenej,že reklamaci uznali, podle mne jsem ho mechanicky poškodil v kapse,když jsem tahal ktmku z křoví:)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: To sis oddechl, co? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam