• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: tak ten jsem nerozjel plakal porad kvuli knihovnam doinstaloval jsem pulku internetu a nejelo to.
    ED_EDDIE: no jenze blackberry protect to neodstrani.

    nakonec jsem ji vysnifoval hesla z prohlizece a jedno z nich to bylo.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: sachesi?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    RAINBOF: Já to provedl přes Autoloader: http://developer.blackberry.com/blackberry10devalpha/devalpha_update.html
    Stáhneš ten správnej podle čísla modelu (najdeš pod baterkou)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    poprosil bych nevite jak se jmenuje ten nastroj co umoznil wipnout cele zarizeni vc OS ?
    Nahravalo se to pak pres bb desktop. Mam tu Q10 co mel manager dlouho v supleti a nezname ucet se kterym je sprazen. takze po skartaci dat ze zarizeni chce prihlaseni k uctu jenze nevime ke kteremu. (nejakej soukromej zrejme)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    BALOSH: to je supr.. jen některý lidi naučit, že komunikace o důležitých věcech na FB nefunguje je těžký :/ Tyjo meteoradar? Jakej.. no já mám pusteny většinou WA, nyx a prohlížeč ;)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    HONZIK_HAPPY: Tím, že seru na facebook :D Ne vážně, je to celkem osvobozující, nečumět nonstop do telefonu. Jedu už jen browser, maily, whatsapp a meteoradar. A najednou na q10 nabíjím baterku jednou za 2dny :-D s telefonem telefonuju. je to super.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    jak řešíte FB Messenger? v prohlížeči to začíná bejt nanic :/
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MCKIDNEY: v kolik ho tam neses? :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: BlackBerry Passport QWERTY Black / Praha a okolí / 6500 CZK ]

    Dávám zítra do výkupu za 5500,- Nechcete to někdo za takovou cenu? :)
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MILAZAJICEK: Tak te asi zklamu. Na vsechno cervene krizky plus veta "Unfortunatelly, your device does not support manual settings at all."
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    YARDIK: jestli se ti chce tak zkust tohle spustit https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.vipek.camera2_compatibility_test

    To já jen hledám důvody proč vyměnit Passport Silver za Priv.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MILAZAJICEK: treba to jeste prijde :-).. Kazdopadne ve verzi 6.0.1 to v nastaveni videt neni.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    KLAIR: Je na to přímo originální BlackBerry nabíječka, hledej "Blackberry Playbook Rapid Travel Magnetic Charger". Budeš asi muset zavítat na Amazon nebo eBay, na shopblackberry.cz už jsem ho na eshopu nenašel, ale můžeš se jich zkusit zeptat.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    YARDIK: někde jsem cetl ze by to měli ve 2016 přidat. škoda
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MILAZAJICEK: v nastaveni je pouze high-quality .jpg images
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    skvělej tip, díky za směr! Magnetický nabíjení to asi má... ale jakou na to mám sehnat nabíječku? Máš tip?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KLAIR: jestli jses z prahy, tak to muzes hodit k nam na servis, standarne delame vymeny usb za 1-2hod prace, ktera je za 749 s dph, zalezi na narocnosti, to by ti upresnil kolega, kterej to dela
    Jak k nám | Servis počítačů, servis notebooků, správa sítí, instalace operačních systémů
    http://domacnosti.sirius.cz/kontakty/jak-k-nam/
    Pokud to ma i magneticky nabijeni a nepotrebujes to k pretahovani dat, tak bych to taky volil
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    KLAIR: To se stalo mojí sestře a nakonec jsme jako nejlepší řešení zvolili pořízení magnetické nabíječky a konektor jsme neopravovali.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Tak jo, jsem tu zas.... tentokrát se mi můj tablet blackberry playbook podařilo nakrásně rozbít tak, že jsem ho nějak upustila, když v sobě měl zastrčený konektor na nabíjení.... Konektor se rozpadl, nabíječka nefunguje, ale horší je, že když teď do tabletu strčím jinou nabíječku, tak se tablet tváří, že jí nevidí, a nenabíjí se.... Mno, jsem z toho taková smutná. Máte prosím tip, kde by to tak mohli opravit? A prosím, neříkejte mi, že se to nevyplatí opravovat a tak... :/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    opět dotaz na majitele Blackberry Priv dokáže to fotit do RAWu?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VITEKK: Dik, nakonec jsem to vyresil instalaci google play
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam