• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FORREST: zkusit vyfoukat stlačený vzduchem rozebrat to nejde.
    FORREST
    FORREST --- ---
    Mohl bych prosím dotaz?
    Na BB Q10 mi začalo na klávesnici blbnout "i" a "j". Předpokládám, že snad bude jen nějaký bordel pod tím. Máte nějaké zkušenosti/doporučení s vlastním čištění klávesnice, nebo nějaký dobrý servis v Praze, kde by mi s tím pomohli?
    Předem moc děkuji.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    VSUDYCHOD: Aha, díky za objasnění.
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    JAKUBMOKRIS:
    MILAZAJICEK: tipnou to na konci roku
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: No mě to právěže zahlásilo taky. Tak uvidim, třeba to poběží nafurt.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: Kdy to mělo koncit nevim, pisu si tam asi se dvouma lidma ale ted me to hlasilo ze si mam koupit supported device ale jede to furt dal.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: A nemělo to už skočit? Mě totiž taky zarazilo, že mi to furt jede.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: jo úplně v pohodě
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Valí vám ještě WhatsApp? Ptám se majitelů BB s OS10.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: to mi nepomohlo
    ED_EDDIE: to taky nezabralo, aplikace tam nebyly vidět

    nakonec jsem to vyřešila něčím naprosto stupidně jednoduchým a nečekaným....Cleaner master z google play, který mi normálně odinstaloval android aplikace!
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: zkus z BB prohlizece otevrit tento link a nainstaluj patch primo od BB, ktery by to mazani mel opravovat. Ale pokud uz si ji jednou odinstalovala "nekorektne" tak nevim jeslti to funguje i zpetne
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    BOUCNER: plugin BB10 / PlayBook App Manager do Chromu si zkoušel?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    přivítám jakukoliv radu, jak smazat aplikace co mám v telefonu, aplikace které v telefonu nemám ,ale myslí si to amazon
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    takže appku kterouo jsem chtěla nemám a znovu ji nenainstaluju, protože si oba obchody myslí, že už jí mám....
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: nainstalovala jsem ten Ghost c. ale nedokážu smazat nic. Hodí mě to do google play odinstalace, ta spadne a zdar...zacyklila jsem se na jedné aplikaci, která se mi podle amazonu nainstalovala, ale telefon jí nemá a lze to spustit jen přes nějaký obchod amazon, nebo google play....
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak ja uz BB nemám, takže Ghost Commander nezkusím, ale pokud to pujde - tak je to skvélá zpráva pro Google Store uživatele
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IMHO: ono nejde o to smazani, jde o podepsani tech apk.
    Aplikace se odinstaluje, ale opatchovanou verzi uz nenainstalujes.

    Kdyby BB komunita byla dost velka, tak uz nekdo napise hack, nebo utilitu na podepisování tech patchnutých verzi.
    V tuhle chvíli za otevřené patchování děkujeme 1 člověku co to udělal na základě zdrojáku ke Google API 4.3

    Jinak mozna to neni vseobecna znalost, ten patch upravuje apku aby použivála tuto portovanou verzi Google API místo náhražky od BB
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MCKIDNEY a BOUCNER: Přesně jak píše [ RAINBOF @ BlackBerry ] ... Přes Ghos Commander to jde smáznout bez problémů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a co smazat data ty appky pres ghost commandera me prijde ze muze vsude.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam