• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    RAINBOF: Kdepak, nic světobornýho. Ale pak, jak začneš ten plyn foukat, tak ta lahev začne normálně na povrchu namrzat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAKUBMOKRIS: a ja doufal nejakou vychytavku s oddelenim toho propanu... :)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    RAINBOF: Simtě nesmí.... to je dělaný na mnohem větší tlaky. Ale ohřátím na sluníčku se zvedne tlak, má to pak větší sílu. Nezdá se to, ale je to dost poznat, víc to pak fičí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAKUBMOKRIS: proc ? pominuli ze se to vyslovne nesmi.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK:
    FORREST: A tu plechovku se vzduchem (pokud to budeš foukat tím), doporučuju předtím dát na hodinku na sluníčko.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    dotaz na majitele Privu s androidem 6 jde sloučit úložiště v telefonu a SD karta?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FORREST: zkusit vyfoukat stlačený vzduchem rozebrat to nejde.
    FORREST
    FORREST --- ---
    Mohl bych prosím dotaz?
    Na BB Q10 mi začalo na klávesnici blbnout "i" a "j". Předpokládám, že snad bude jen nějaký bordel pod tím. Máte nějaké zkušenosti/doporučení s vlastním čištění klávesnice, nebo nějaký dobrý servis v Praze, kde by mi s tím pomohli?
    Předem moc děkuji.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    VSUDYCHOD: Aha, díky za objasnění.
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    JAKUBMOKRIS:
    MILAZAJICEK: tipnou to na konci roku
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: No mě to právěže zahlásilo taky. Tak uvidim, třeba to poběží nafurt.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: Kdy to mělo koncit nevim, pisu si tam asi se dvouma lidma ale ted me to hlasilo ze si mam koupit supported device ale jede to furt dal.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: A nemělo to už skočit? Mě totiž taky zarazilo, že mi to furt jede.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JAKUBMOKRIS: jo úplně v pohodě
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Valí vám ještě WhatsApp? Ptám se majitelů BB s OS10.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: to mi nepomohlo
    ED_EDDIE: to taky nezabralo, aplikace tam nebyly vidět

    nakonec jsem to vyřešila něčím naprosto stupidně jednoduchým a nečekaným....Cleaner master z google play, který mi normálně odinstaloval android aplikace!
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: zkus z BB prohlizece otevrit tento link a nainstaluj patch primo od BB, ktery by to mazani mel opravovat. Ale pokud uz si ji jednou odinstalovala "nekorektne" tak nevim jeslti to funguje i zpetne
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    BOUCNER: plugin BB10 / PlayBook App Manager do Chromu si zkoušel?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    přivítám jakukoliv radu, jak smazat aplikace co mám v telefonu, aplikace které v telefonu nemám ,ale myslí si to amazon
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    takže appku kterouo jsem chtěla nemám a znovu ji nenainstaluju, protože si oba obchody myslí, že už jí mám....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam