• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    SCHEEZE: Četl jsem že něco okolo 400$ max. rozhodně to nemá mít tak šílenou cenovku jako Priv... počítám že něco okolo 10-12k (snad). Ta klávesnice myslím že měla umět funkci kurzoru, když po ní budeš přejíždět.. ale to jsou zatím jen dohady.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    VOJTAM: už se ví jaká bude cenová hladina? už asi budu muset přejít na android :( rozbil se mi foťák v Passport. bude tak klávesnice také dotyková?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    FIELDMAN: Jo to mě taky... jediné čeho se bojím je že vypadá fakt veliký, takže když budu psát bude mi přepadávat
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VOJTAM: A snímač otisku prstu v mezerníku mi přijde jako zajímavej tweak...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mi na Q10 přišla sms,že Messenger na BBRy končí. do HUBu stále hcoděj notifikace z FB,ale zprávy už ne. Apka FB funguje tak na pul...a to i na zpravy.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Kdyby to někomu uniklo...
    Nové BB pravděpodobně s názvem DTEK 70 (původně Mercury) měl by být dostupný na přelomu února a března.

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE:
    MILAZAJICEK: už to mám smazáno...oznámil mi, že se všechno smaže z hub, ale ne ze servru, takže paráda....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: ridi se to nastavením u konkrétního účtu, pokud nemáš nastaveno zeptá se.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: je tam kazdopadne potvrzovaci dialog pri hromadnych akcich.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: díky! pokud teď dám odstranit, zeptá se mě to, jestli to chci z hub a nebo z účtu nebo to udělá rovnou z účtu(raději se ptám)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: podrz dlouho na datumu v hubu
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    není nějaká jednoduchá možnost, jak hromadně promazat emaily a zprávy atd pouze z telefonu, aniž bych musela na každou kliknout? Např si vyberu v hub jen twitter a chtěla bych naráz všechno pryč. Dá se nějak na passportu třeba označit zkratkou všechno naráz?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ED_EDDIE: beru :)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    začala jsem mít problém s odesíláním souborů z telefonu, ať už je to gmail, nebo watsapp nebo skype...netušíte někdo? nemáte podobný problém? Už je to delší doba, nepamatuju si od kdy, ale už to začíná být dost otravný...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Máte někdo na PRIVu problém, že při šetřiči s analogovými hodinami na nich je o hodinu méně. Myslel jsem si, že to změna času vyřeší, ale bohužel...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JYYNA: diky moc :)
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    HONCKA: pokud vím, tak ne. Ale třeba letsencrypt certifikáty tam jsou dostat bud ručně http://jinoch.cz/lets-encrypt-certificates-and-blackberry nebo je na to appka - https://appworld.blackberry.com/webstore/content/59999147/ (nezkoušel jsem jí)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Jde někde vypnout zabezpečení browseru u bbos10? Stává se mi často, že mě to nepustí na weby kvůli certifikátu a nejde dát výjimka, certifikát přitom je ok
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAZATELL: Ja mel prvni chytrejsi telefon Nokii 9110 a pak jsem presel na Palmy, windows v te dobe mi neprisli moc pouzitelne.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MILAZAJICEK: já začínal na telefonech s windows 6... co koliv po těchto telefonech byl krok zpět :-D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAZATELL: nemam :( A stejně jsem pociťoval přechod Z Palmu (Treo 650) na Bold 9000 jako krok zpátky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam