• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAZATELL: nemam :( A stejně jsem pociťoval přechod Z Palmu (Treo 650) na Bold 9000 jako krok zpátky.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MILAZAJICEK: no proto sem si ho teď pořídil... nemáte pro něj někdo volnou baterku?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: přesně tak, rozhranní na Boldu 9000 bylo nejlepší, žádnej zbytečně promr.. prostor jen proto aby to šlo ovládat tlustejma mastnejma prstama.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Horních... :) a většina aplikací je taky zbytečná. Nebo alespoň zbytečně grafická. Příliš volného místa na sumu toho, co by mohly zobrazit.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: kterejch 65% ? je to jako klasicky telefon bez klavesnice a tu ma navic vetsina aplikaci je stavena prave na takovy displej
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Jakože pěkný, ale má to 65% displeje zbytečně.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAZATELL: jenže on snad neni prolomenej ten bootloader a bez rootu to nepůjde.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: to by spíš bylo reálnější kdyby se do toho obul nějaký hekujici fanda... možná kouknout po XDA
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: obávám se že nulová. Blackberry potřebuje zbytek zákazniku dojit a ne jim dávat něco navíc :(
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    BOUCNER: ja tam sypu androidi appky pres 1Mobile market a to snad pujde i dal...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    no a je nějaká naděje, že by dovolili ten jejich novej "bezpečnej android" používat i na passportu? Nechce se mi zahazovat skvělej telefon, za kterej jsem dala v první vlně 16000 jen proto, že na něm časem nepůjde už ani pořádná navigace :-/
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    PJGEPR: koupil jsem aplikaci face10 a pak sem přestal FB používat :D
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    hele jak resite na BlackBerry facebook!? hlavne mi jde o notifikace...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: Já právě proto prodal Passport dokud šel za 8500 a rovnou vzal ATT Priv kterém s s DPH a dovozem z USA vyšel na 10,5 někdy vcervnu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAZATELL: kdyby se toho chytil třeba cyanogen tak by byl Passport silver dokonalej. nad zpracováním Privu placu každý den.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: no to jsem myslela
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: myslím že po softwarové stránce vydrží déle než po hardverove, takže bych se toho nebál... resp co se týče BB u android aplikaci bude problém s tím že to nebude aktualizované na nový "android" takže některé aplikace pak nebudou podporované
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MILAZAJICEK: to nebyl prototyp ale nějaký programátor to prý dal dohromady, každopádně koncepty co se objevují okolo toho mercury vypadají dobře

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: sw jo ale ne OS10.x ani pro OS1.x
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: tak to doufej. já doufal alespoň v Passport s Androidem jakkoliv je to na Privu pomalé v porovnání s BBOS na Passport. a dokonce jsem někde našel na prodej "údajný" prototyp Passportu
    s androidem. ale přišlo mě to dost podezřelé než abych to riskoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam