• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    JAKUBMOKRIS: No za 4 a půl měsíce. co ho mám je to takto:
    Počet pádů systému - 0 (Systém se nezpustí pokud nezadáš zvláštní PIN a při každém zpuštění se kontroluje integrita.
    Počet pádů na zem - nepočítaně (je velikej... :) koupil jsem si obal, co ho sice ještě zvetšil, ale neotklouká se)
    Výdrž baterky při docela solidní zátěži (denně cca 60 minut hovorů, cca 80 emailů a zpráv, nějaký ten net a muzika do sluchátek) je kolem 20 hodin. Když moc nevolám, neklikám, klidně vydrží celý víkend.
    Fyzická klávesnice je fajn. Tím jak je veliká, hrozně snadno se používá - podle statistik, co si vede 98% ku 2% pro fyzickou vs. na displeji.

    Kdyby tě zajímalo konkrétně něco dalšího, rád doplním.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    FIELDMAN: Já, jelikož to je na Androidu, tak mám malinko strach o bezpečnost a stabilitu systému.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    JAKUBMOKRIS: Já se na dobrodružství vydal, koupil jsem PRIV... a i když je mi to až stydno říct, jsem nadmíru spokojenej. Jediný, co tomu lze vytknout, že je to velký jak televize. Stačil by mi třetinovej displej...
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    koukal jsem nakou dobu zpět na internety a nekdo vyvinul novou FB app pro BB, něco jako FB10 se to jmenuje, ma nekdo nejake tyto alternativy, funguji? pokud funguje a jdou zakladni aplikace, nejsem zadnej phone nerd, tak by mi to stacilo.. chci to hlavne na net na cesty a FB..
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BBAN4N: Hele jako jak s facebookama nevím, ale pro mě BB skončilo. Do dobrodružství s Androidem se pouštět nehodlám, takže jsem skončil zase zpátky u Applu, ačkoliv BB pro mě byla citovka.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    JAKUBMOKRIS: ok, dik, skoda vypada fakt skvele. whatsapp nepouzivam, ale facebooky jo..
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BBAN4N: Ne, ta platforma je fakt mrtvá. WhatsApp od Nového roku nepojede, takže pro mě to ztratilo smysl už úplně. Pokud to budeš používat jen na volání, smsky a čtení zpráv na webu, tak okej, jinak bych do toho už nešel.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Takze jak to je, daj se na Passportu rozjet nejaky rozumny alternativy FB, nebo ne? Uvazuju casem o Passportu, na cestovani vypada super, ale jestli bude mrtvej bez podpory aplikaci.. ma to cenu?
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Měl by někdo nápad na nějakou náhradu Whatsappu na BB?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    VOJTAM: diky
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Ještě jsem našel nějaké obrázky..



    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    SCHEEZE: Četl jsem že něco okolo 400$ max. rozhodně to nemá mít tak šílenou cenovku jako Priv... počítám že něco okolo 10-12k (snad). Ta klávesnice myslím že měla umět funkci kurzoru, když po ní budeš přejíždět.. ale to jsou zatím jen dohady.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    VOJTAM: už se ví jaká bude cenová hladina? už asi budu muset přejít na android :( rozbil se mi foťák v Passport. bude tak klávesnice také dotyková?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    FIELDMAN: Jo to mě taky... jediné čeho se bojím je že vypadá fakt veliký, takže když budu psát bude mi přepadávat
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VOJTAM: A snímač otisku prstu v mezerníku mi přijde jako zajímavej tweak...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mi na Q10 přišla sms,že Messenger na BBRy končí. do HUBu stále hcoděj notifikace z FB,ale zprávy už ne. Apka FB funguje tak na pul...a to i na zpravy.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Kdyby to někomu uniklo...
    Nové BB pravděpodobně s názvem DTEK 70 (původně Mercury) měl by být dostupný na přelomu února a března.

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE:
    MILAZAJICEK: už to mám smazáno...oznámil mi, že se všechno smaže z hub, ale ne ze servru, takže paráda....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: ridi se to nastavením u konkrétního účtu, pokud nemáš nastaveno zeptá se.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: je tam kazdopadne potvrzovaci dialog pri hromadnych akcich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam