• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BOUCNER: 10 vteřin drž power tlačítko a telefon se vypne jako když vyndáš baterku
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Z47TC: passport nemá vyndavatelnou baterku, to bych udělala už dávno
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    takže můj problém přetrvával, "služby zadávání" mi i přes reinstalaci celého systému a nahrání zálohy stále žraly baterku do pár hodin, prý to způsobuje nějaká aplikace. Zjistila jsem, že si cobalt nebo runforandroid vytvořili složku, kterou mi nedovolil telefon smazat. Takže jsem se rozhodla, že se bez androidu obejdu a šla do faktory resetu a po pěti dnech jsem na 99%....máte někdo zkušennosti s tím, že to mazání trvá takhle strašně dlouho?
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    POLOVI: koupil jsem ženě classica použitého ale skoro jako nového za 3000 (dají se koupit i levneji).Myslím, že je to super kup (já mám classica už několik let)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    kdyby měl někdo zájem o Passporta, asi bych prodal.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tak nový už ani nekoupím... Priv byl na mě moc obrovský, zkusím K1 ale myslím že na tom bude podobně. Takže asi na chvíli zkusím Classic a pak skončím u nějakého malého androidu .
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    VOJTAM: v dnesni dobe jit do OS10 jako noveho zarizeni je uz asi nesmysl bych rekl
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    POLOVI: Teda... to je super, to si s tím Classicem možná ještě rozmyslím
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    VOJTAM: podle posledních informací poběží až do konce roku
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak i přes kompletní reinstalaci mi stále dělá potíže funkce "Služby zadávání"....každé ráno mi nažhaví telefon, začne žrát od 7-20 procent, aniž bych zadávala jakýkoliv text nebo jinak používala klávesnici (ráno si pouštím jen hudbu nebo podcast) a vyžerre mi to za 3-5 hodin baterku. Nesetkal jste se s tím někdo?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KUBULA: Má fungovat ještě do 31. června pak otázka co bude.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    funguje ještě whatsapp na BB Q10? Vytáhnul jsem ted staré blackberry, když odešel mi android...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Já mám PRIV už skoro rok a jsem spokojenej. KeyOne jsem zkoušel teď týden a něco a je to proti PRIVu cesta zpět... horší displej - nnaPRIVu je oled, takže noční režim je opravdu temný, hrozně se hřeje - a to tak že za ten týden mi třikrát nahlásil "telefon podniká kroky k ochlazení....". Vydrž baterky je stejná (stejně špatná) jako u PRIVu (nebo jakýchkoliv současných telefonů - prostě chci aby mi telefon vydržel 3 dny a to není žádný). Jediný plus je skener otisků v mezerníku - je to skvěle provázané s Password keeperem (jen ta synchronizace hesel s Lacem není...)
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tak já jedu ještě na Q10 už přes tři roky... a to už je čas na výměnu, tak uvidíme. Buď si koupím firemní K1 nebo nějaký jiný android.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    VOJTAM: no ja se ke koupi K1 dostanu nejdřív za rok... jedině ze bych našel firmu co ho dostane za hubičku a pak se telefonu za stejnou cenu zbaví :-D
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KAZATELL: Tak uvidíme... koukal jsem na O2 a zatím "není v eshopu skladem" ale zeptám se kolegyně jestli to nemají na portálu pro firmy.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    VOJTAM: myslím že už ano... někde jsem četl že oddedneska by ho měly mit i třeba u O2
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    SCHEEZE: Oni ho mají (myslím alespoň občas) ?
    Já vždycky koukám jak jenom prodlužují termín naskladnění a myslel jsem si že prostě zatím není :(
    Na jinén eshopu mám hlídacího psa a zatím nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam