• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: no to právě nejde. Možná správce by mohl.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Nevíte někdo jak přerozdělit v Q10 kontakty z pracovní zony do soukromé?
    GORG
    GORG --- ---
    BB Z10 si mysli, ze moje sluchatka jsou handsfree. Z nejakeho duvodu nehraje zadny zvuk.

    (btw. posledni dobou to blbne na nem obecne... nekdy nechce hrat ani interni reproduktor a je nutny restart)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    tak vyjednávání o dotaci na KEYone pro naši ramcovku nedopadlo a já se budu muset spokojit s dtek 50...

    zatím to vypadá překvapivě dobře...
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    BOUCNER: 10.3.2
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    máte na os 10 verzi 10.3.2 a nebo 10.3.3?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: nedojde. Měl jsem u passportu to samé. Nakonec to vyřešila až reklamace a nový kus.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Z47TC: tak počítač...teď jedu na pracovním a už nahrávám zálohu
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Z47TC: jno nevím, co se dělo teď, ale povedlo se mi to právě jednou poprvé, ale pak, když jsem zjistila, že ta chyba stále trvá a že to smažu znovu, už to nešlo
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: ha, tak jsem na tvou radu zkusila ten proces s vypínáním a připojování několikrát po sobě a konečně to hodilo aspoň eror, mám vyhráno, ten už v pohodě zvládnu, každopádně díky moc za snahu, člověk se v takových chvílích cítí, že by ten telefon rozkousal a blackberry šel vypálit do základů
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BOUCNER: je zajimavy ze loni se ti to povedlo, ale budiz
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Z47TC: já vím, vypnout ho nedokážu, pokud podržím tlačítko, prostě se spustí znovu celé mazání....nedokážu ho nijak připojit k linku, ani apploaderem to na těch pár sekund nezachytím
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BOUCNER: psal jsem si s tebou pred rokem....vypni, pripoj kabelem, najdi telefon, pust reset prez PC

    KOMU: BOUCNER --- --- 9:17:42 14.4.2016
    kdyz muzu a mam chut tak rad pomuzu :)))

    vim jak mne to stvalo kdyz sem X dni cekal

    OD: BOUCNER --- --- 9:01:02 14.4.2016
    škoda, že je celá záloha doma :-D. Místo oběda zřejmě pojedu nahrávat. Ještě jednou moc děkuju! kdoví, kdybych to vzdala

    OD: BOUCNER --- --- 8:49:27 14.4.2016
    tak díky moc, už se updatuje

    KOMU: BOUCNER --- --- 8:47:43 14.4.2016
    reset bude stacit, resetuj a pripoj k PC

    KOMU: BOUCNER --- --- 8:47:26 14.4.2016
    drz powerlock cca 10sekund pak se vypne :)

    OD: BOUCNER --- --- 8:45:06 14.4.2016
    jen se mi zresetoval, zkouším dál

    OD: BOUCNER --- --- 8:44:37 14.4.2016
    vypnout mi nejde...mám passporta a nedostanu z něho baterku

    KOMU: BOUCNER --- --- 7:37:23 14.4.2016
    k tvemu problemu s BB

    mas buglej reset, factory normalne nedas. Stahni si do pocitace original BB soft na propojeni PC s telefonem

    telefon vypni a na reset na 100% necekej, nedockas se

    pripoj ho kabelem k PC

    az se ti objevi pripojenej tak dej primo v pc aktualizovat/reset do tovarky

    stahne si to samo z netu posledni verzi systemu a nainstaluje

    minule jsem delal factory reset 8 dni a byl jsem 99%

    prez pocitac je to tak na hodinku
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Z47TC: to už mám za sebou třikrát :-D, už jsem párkrát nevydržela čekat na 98% několik hodin, proto to trvá pět dní, zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s tím, že to trvá tak dlouho a opravdu to dojde konce :-/
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BOUCNER: 10 vteřin drž power tlačítko a telefon se vypne jako když vyndáš baterku
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Z47TC: passport nemá vyndavatelnou baterku, to bych udělala už dávno
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    takže můj problém přetrvával, "služby zadávání" mi i přes reinstalaci celého systému a nahrání zálohy stále žraly baterku do pár hodin, prý to způsobuje nějaká aplikace. Zjistila jsem, že si cobalt nebo runforandroid vytvořili složku, kterou mi nedovolil telefon smazat. Takže jsem se rozhodla, že se bez androidu obejdu a šla do faktory resetu a po pěti dnech jsem na 99%....máte někdo zkušennosti s tím, že to mazání trvá takhle strašně dlouho?
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    POLOVI: koupil jsem ženě classica použitého ale skoro jako nového za 3000 (dají se koupit i levneji).Myslím, že je to super kup (já mám classica už několik let)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    kdyby měl někdo zájem o Passporta, asi bych prodal.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tak nový už ani nekoupím... Priv byl na mě moc obrovský, zkusím K1 ale myslím že na tom bude podobně. Takže asi na chvíli zkusím Classic a pak skončím u nějakého malého androidu .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam