• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: no já tam nemám třeba ikonu videohovoru když si píšu se ženou protože má BBM na androidu a já na BlackBerry a pak ty ikony zmizí když nemám signál nebo když je slabý
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: já používám bbm ve firmě, ale žena komunikuje přes to akorát se mnou, jinak ikonky tam skutečně nejsou
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: jako že tam vůbec nejsou? A jen na tebe nebo i na další kontakty?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Zene (Z30) se neco stalo s BBM, zmizely ji ikony na video a audio hovory, kdyz se ji snazim dovolat z myho messengeru, tak mi to hlasi "not currently available" pritom textove zpravy chodi
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    cus, nemate nekdo poneti, jak je na tom BB s fixem CVE-2017-13077 a souvisejicich? (momentalne asi nejsledovanejsi afera v bezpecnosti wifi - krack). zatim mi zadny update bb q10 nehlasi :( a vzhledem k dlouhodobe stagnaci vyvoje os ani nevim, zda se na to chlapci z RIM nevykvajznou..
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    MILAZAJICEK: uz je to pase, pri pokusu odpojit displej z jineho funkcniho classicu a na chvili je prohodit jsem utrhl kabel od toho s nefunkcni dotykovou vrstvou.. takze cekam az dorazi z ciny novy..
    ale diky za radu, stene to vyzkousim!
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: pripoj usb mys :) to by mohlo zabrat.
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: nasel jsem os autoloader pro classic a povedlo se mi to rozbehnout.. nicmene mi nefunguje dotykova obrazovka (coz prakticky pri pouzivani telefonu nevadi), ale pro ukonceni setupu je nutne projit tutorial, kde je nutne dotykac pouzit... nejde to skipnout.. takze nelze ukoncit setup... chjo a to uz jsem si myslel, ze mam vyhrano...
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    nemáte někdo k dispozici autoloader pro Classica? dal jsem factory reset a dostavam error bb10-0015 a vypada to, ze jedine autoloader by mohl pomoci.. bohuzel jsem jej pro classica nenasel.. pripadne uvitam kazdou radu.. diky
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    Dobré odpoledne, měl bych tu jeden bazárek BB KeyOne - [ OFFERINGNABÍZÍM: BlackBerry KeyOne / Praha / 13000 CZK ]
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: někde na youtube koluje, jak ho na priv dostat?? myslela jsem, že je to ofiko
    takže jen další železo, který zamrzne v minulosti :-/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: můj taky ne. Chcipnul. :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak PRIV definitivně nedostane a nugát... Smutek
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: vyřešeno....zpomalovalo to několik dní otevřené pdf s rozečtenou knížkou ....
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nenapadá někoho, proč najednou na os10 trvá každé aplikaci 10 sekund, než se otevře? A je naprosto jedno, jestli jí mám z bbappstoru nebo z google play
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: Hmm.. Jak mi to přetahovali z jinýho ne-blackberry telefonu,tak mi všechno prdli do bussines zony.
    Instaloval jsem BB link a tam je jen záloha kontaktu (ale vubec netuším,kam jsem to nahrál :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: no to právě nejde. Možná správce by mohl.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Nevíte někdo jak přerozdělit v Q10 kontakty z pracovní zony do soukromé?
    GORG
    GORG --- ---
    BB Z10 si mysli, ze moje sluchatka jsou handsfree. Z nejakeho duvodu nehraje zadny zvuk.

    (btw. posledni dobou to blbne na nem obecne... nekdy nechce hrat ani interni reproduktor a je nutny restart)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    tak vyjednávání o dotaci na KEYone pro naši ramcovku nedopadlo a já se budu muset spokojit s dtek 50...

    zatím to vypadá překvapivě dobře...
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    BOUCNER: 10.3.2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam