• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: názory se různí, zkouším už třetí, když budete mít chvilku, napište mi prosím někdo, kdo skype máte funkční, vaši verzi. Díky
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BBAN4N: nedávno jsem viděla na youtube recenzi passport in 2017 a mladej klučina tam ukazuje, že všechny appky, který jeho generace žádá mu tam běží, jen je potřeba počítat s tím, že to bude mít svůj konec
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BBAN4N: ok, jdu to zkusit najít
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Dá se nějak u OS 10 zakázat oznámení o aktualizaci OS, když aktualizovat nechci?
    Nebo je nějaký důvod proč bych měl aktualizovat na 10.3.3.1435?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: skype jede nějaká starší verze a nesmí se pak aktualizovat
    jinak já normálně nyxdroid používám a zatím se mi nikdy nestalo že by se nepřihlásil nebo tak neco.
    A za 3000 super koupě bratrovi sem teď jeden pass SE poridil...
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Hmm si právě říkám jestli nejsem blázen že si to kupuju, mohl jsem si koupit třeba Priv nebou nějakou Čínu Xiaomi nařachanou, ale prostě se mi Passport líbí leta tak to zkusím, i když se toho trochu bojim..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    no za mě, nyxdroid nepoužívám, za to přestali podporovat youtube, na skype se připojím jednou z 50 ti případů, messenger mi jede bez problémů, občas některou apku nemůžu stáhnout, protože mi rovnou napíšou, že jí můj telefon nepodporuje, ale ty co stáhnout můžu fungujou bez problémů (krom toho dementního skypu), možná je to jen u mě, ale nemůžu si koupit žádnou placenou aplikaci a to ani z BBwordu ani z google play storu, na tmobilu mi tvrdili, že mám něco špatně nastavené na telefonu, ale dost o tom pochybuju....osobně passport miluju, ale dnes jsem četla, že do dvou let je prakticky konec :-(jelikož přidali do androida balíček ikonek z OS10, nebude ten přechod snad tolik bolet
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MILAZAJICEK: mam sice Q10, ale je to stejny system, ze... od posledni aktualizace se mi nyxdroid odmita pripojovat :-( "stala se nejaka chyba..."
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BBAN4N: nyxdroid tam běží. Jako i další android aplikace.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    ahoj, jede nyxdroid na Passportu prosim vas? premyslim ze si koupim z druhy ruky i pres to ze nepodporuje facebook, messenger atd., ale alternativní aplikace by měly jet (Facebook10 atd. a nakej messenger, ne?). Když to bude na prd, tak aspoň nebudu tolik na FB a Messengeru :D ten telefon se mi libi leta a za 3000 to je pecka, ale furt mam dilema kvuli aplikacim..
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FIELDMAN: doufam, ze muj nechce do Stetske papirny...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: To se ti telefon snaží naznačit, kam chce... do ústavu v Bohnicích.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: me se to taky stalo v okoli bohnic. displej reagoval ale neslo to zvednout. kolega tvrdil ze za to muze zabezpeceni. o par mesicu opek u bohnic totez...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: tak problem opet "sam" zmizel, ale pricina jest neobjevena :-(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    cus, mam promblem: chcipl mi na BB Q10 dotykac. zkousel jsem i takovy ty finty 3xrychle zmacknout power button (screen reader), ale neni to tim. po par hodinach se to "samo" spravilo, ale pote po dalsich cca 10ti hodinach opet dead. nejde ani prijmout hovor :-(
    setkal se s tim nekdo z vas? nejaky napad na reseni?
    jelikoz pouzivam Linuk, tak se (zatim marne) snazim zkompilovat barry (bo distribucni verze nejak nefunguje), abych si alespon precetl prisle SMS, ale nerad bych u tohoto stavu zustaval. Prijem hovoru si dokazu poresit pres BT handsfree (nastesti jsem si BT ve svetle chvilce zapnul). al jiste chapete, ze je to voser.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nejde mi zaplatit aplikace z BB worldu. Operátor prý nepodporuje a dřív jsem normálně zapaltila vždycky ve vyúčtování...to je nějaká novinka a nebo to zase nejde jenom mně??
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    KODEXX: Funguje vubec Tor na tomdle setupu??
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    Cau,
    Mel bych lama dotaz.. funguje na blackberry chat.onion? Nedari se mi nainstalovat. Mam blackberry classic a posledni operacni system. Diky
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Na PRIVu mi Hub nesynchronizuje u Gmailu složku Drafts/Pošta k odeslání... ani mi to v nastavení nejde zakliknout (zešedlá položka). Můžete prosím někdo ověřit u sebe než začnu soptit?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Na q10 mi nejde budík. Na hlavní screen to nejde stahnout dolů a v menu nejde rozklik na časy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam