• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EXCITE: njn, já se teď koukám, že telefon z roku 2015, který by se mi líbil stojí stále 11 litrů i přes to, že víc jak nougat už do něho nikdy nenarvu...takže opět telefon na dva roky....já si snad předplatím alza iphone každý rok...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BOUCNER: Koukám teď na hospodaření a na bankrot to zdaleka nevypadá, příští rok se ,má BB přehoupnout do zisku, tržby rostou, WTF? :) Musím se na to podívat víc.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BOUCNER: Spis si vyber zda si vezmes telefon jako 2 lete predplatne a nebo si priplatis.
    Ja skoncil u 2017 verze Samsung A3 a jsem spokojeny. Nicmene vim, ze pravdepodobne musim koupit novy telefon za rok a neco.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: já mám na tom sonakovi hub od BlackBerry. To dělá z androidu celkem pouzitelnej telefon.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MCKIDNEY: já se snad vrátím k tlačítkovejm starejm telefonům :-(
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BOUCNER: Ja jenom, ze Android je v tomhle dost drsny. Vyjdolu 2 modely LG ve stejnou dobu a s obdobnym HW, Jeden skonci bez podpory a jeden ji ma o 3 roky dele.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: PRIV nedoporučuji tam už podpora snad skončila
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MA747: jo nad těma jsem přemýšlela...v20 vypadá pěkně
    MCKIDNEY: výkoný telefon ano, ale nezajímá mě statistika postavená na hraní blbovin a focení selfiček....jo jsem smířená s tím, že to bude muset být oblíbená značka, která neumře do roka a do dne
    MILAZAJICEK: věřím, že to jsou super telefony, ale je to systém upravený blackberry a padne stejně jako os10, až se BB zhroutí nebo bude mít krizi a toho se bojím

    po tom, co mi nefunguje zálohování skrz link ani na jednom počítači ani po dvou reinstalacích a vyzkoušení návodů lidí s podobným problémem už nehodlám dát BB ani korunu :-/, jsem na ně pěkně navztekaná
    MA747
    MA747 --- ---
    BOUCNER: LG V10 a V20 měly/mají zajímavý převodník ...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ja jenom doufam ze uvolni k passportu ten odemceny bootloader. Poridil bych si to jako druhy telefon.
    Zarizeni co konkuruje passportu bohuzel neexistuje, ale KeyOne a Priv nejsou tak daleko.

    Pokud chces dlouhodobou podporu, tak potrebujes popularni model a vykonny HW. Nema to nic spolecneho s hrama, ale s tim jak vyrobce je ochotny udrzovat po 1 roce Android v tvem telefonu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: Priv ? KeyOne ? Já nakonec vzal Z5 Premium bo u mí HD-Audio
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    jaký jiný telefon krom blackberry byste doporučili, když mi jde o hudbu a složky, komunikaci s počítačem a blbosti typu krokoměr? nezajímá mě výkonost na hry, na ty mám počítač, ale chci dobrý zvuk, chci mít možnost pracovat s dokumenty a se složkami....passporta pomalu vzdávám, skype opět nejede, watsup už nepřeinstaluju a dneska mi nešly odeslat ani emaily...nějak se mi nechce vkládat důvěra do od nich upraveného androidu, který stejně přestanou za rok podporovat :-(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    BBAN4N: skvele. akorat teda nejet pres SSL je pekne na hovno :-(
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Tak nyxdroid už mi jde, asi je to tím že jsem šel do nastavení aplikace kde jsem odškrtnul políčka "komunikace skrze SSL" a "SSL certifikaty" (neaktivní). Políčko "používat beta API" mam zaškrtnuté (aktivní).
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: ne, neni to tak.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    neni to nahodou tak ze pokud jdes na uvodni stranku a tam nemas zadny prispevek tak to zahlasi tuhle chybu pripojeni? Dela to i na androidu ale jinak to vsechno funguje :-D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    BBAN4N: az toho nyxdroida rozchodis, podel se prosim o rady. dik.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BBAN4N: tak to nevím, já sem to z telefonu odinstalovat když mě pořád někdo otravoval a s těmi co si chci psát si píšu jen přes BBM
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    no jako on mi jde, budto Messenger LITE nebo co jsem si zaplatil já Messenger PRO, oboje na blackberry, jen to neni tak smooth jak bych čekal na takovej telefon a neni to prijemny na ovladani. Chtel bych radsi original Messenger android starsi verzi treba.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BBAN4N: něco jde, myslím že nějaký light. nebo co, na stránkách o bb někdo psal návod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam