• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MCKIDNEY: to byl ten s androidem? prodával se na eBay ale jak to dopadlo nevim
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Passport ma zasifrovany bootloader a nikdo ho zatim neprolomil.
    To zarizeni co vypadalo jako passport je prototyp zarizeni co mohlo vyjit spolu s Priv, ale nedostalo se do post-produkce.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: tak jako kdybych to řešil já tak do BlackBerry jdu protože za mě je to pořád nejlepší systém i s těmi omezeními co má. Jako druhý telefon mám priv a měl jsem iPhone a ani jedno mě nepřesvědčilo opustit passport
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Muzu mit novej s 2y zaruky ale visjak no.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: obavam se ze nahrát android se nikomu nepodařilo, kdysi někdo dal dohromady passport s androidem ale ten byl všeho všudy jeden. Kdyby se to někomu podařilo tak je passport a pro někoho i ta Q20 nesmrtelným telefonem
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    povedlo se nekomu na Q20 nahrat android ? odchazi mi mobil a zvazuju na chvili navrat do BB :)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Having issues moving BBM from device to device? Read this! | CrackBerry.com
    https://m.crackberry.com/...-contacts-groups-and-channels-intact-now-much-harder#dgMfDjKt4m3jsEIo.97
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: ....
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Z47TC: jak přecházel BlackBerry pod někoho jiného, tak prodal i BBM takže nový účet... původně se dalo jednosměrné přejít ale ted už se jedná o dvě odlišné aplikace
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    prechod z BB Clasic (BB10) na KeyOne (Android) ... vse jakz takz funkcni ale je to Android, jen uz nekolikatej den cekam na odpoved od Support Emteku ze mi nejde BBM

    Nekdo zkusenost ze by se to vyresilo????
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MAOLIS: mozna blba otazka, ale nemas tam "pouze nabijeci" kabel? (tzn pouze napajeci zily - obcas to dodavaj s nabijeckama, ze datovy nejsou vubec zapojeny..)
    MAOLIS
    MAOLIS --- ---
    TLOUDEV: ne, "pouze nabijeni" mam nezaškrtnuté, zkoušel sem i zaškrtnout a odškrtnout a bez výsledku.
    BOUCNER: mě ani po desáté, prostě vůbec
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: tak to te asi sklamu, hlasitej zvuk nic moc, ja to takhle nepouzivam
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MAOLIS: já mám potíže udělat přes link zálohu, připojímce tak na druhý pokus a chvilku čekání skoro vždy...našla sjem, že od poslední aktualizace má s linkem a zálohami vůbec připojením spousta lidí potíže...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HONCKA: no nevím, jak to konkretizovat na čísla, např pro passporta mám stáhnutý Neutron a je to perfektní zážitek, ve sluchátkách i na venek má skvělou hlasitost, když chci poslouchat na repráky, nemusím telefon nosit sebou po místnosti, protože zvuk je hlasitý, sytý a čistý...když pustím iron maiden z telefonu já, lidi se otáčí, kdo má sebou rádio...tak tenhle standart bych nerada opouštěla. Zatím se jeví LG V řada jako obstojná náhrada...jenže blackberry mám pocit že zvukově vždycky přesahovalo konkurenci....
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MAOLIS: Nastaveni -> Uloziste -> pripojeni USB. Mozna tam mas zaskrtle "pouze nabijeni".
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: ja sel po passportu do nokie 8, ma to dobrej vykon, nema to skleneny zada, ma to cistej android a zatim super podporu. BTW co to je dobry zvuk? jako samotnej telefon, nebo pres sluchatka, ja pouzivam cinsky 4menice kz zs5 a zvuk mi prijde super
    MAOLIS
    MAOLIS --- ---
    RAINBOF: Ne, ale taky sem ho zkoušel. Stejně neuspěšně, jako všechny ostatní usb co mám. Nějakou dobu zpátky se mi po připojení k počítači telefon normálně objevil a nabídl co dál. Teď ne. Zkusil sem přeinstalovat BB Link a ani to nepomohlo. Zdá se mi, že to zlobí od poslední aktualizace telefonu. ta byla někdy v listopadu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam