• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    EXCITE: nejsi sam.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Nefunguje mi na Q10 platba paypal ani mi nejde zadat kreditku v BB world..hází to nějaký chyby.

    Chci si ještě koupit nějaký apky (prej od 31/3 BBW nebude vůbec procesovat platby).
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ahoj. nefunguje mi GPS. nemusím pro to něco udělat? mám povolenu velkou přesnost zjišťování polohy. BB keyONE. ptám se proto že jsem si přinesl před pěti dny telefon z reklamace a přijde mi zvláštní že by jim to takhle odešlo ze servisu. obzvlášť když měnili co se dalo.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Prave mi pristal update 10.3.3.1435, mam instalovat nebo radsi ne :D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MCKIDNEY: hele nepovedlo se ti rozchodit OpenVPN z androida? me se tam vubec nedari naimportovat konfiguraci a klic, diky tem zmrsenejm pravum co maj android apps
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MCKIDNEY: tak já s ním jedu i s těma aplikacema co jsou dostupné a stačí mi to... navíc zatím trpím jen s ostatníma telefonama
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KAZATELL: Jo lidi to prodavali, ale bohuzel to nebyl hack - byly to testovaci kousky, nebo kousky s upravenym launcherem.

    Ja bych do passportu s android i za cenu hrani si s ROM.
    Posledni dobou mam chut k nemu jit a aplikace si portovat (Vetsinu tech velkych aplikaci nepotrebuji, spis veci jako SSH, Terminal)

    Nicmene pak si uvedomuji ze bych asi zase po case trpel.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MCKIDNEY: to byl ten s androidem? prodával se na eBay ale jak to dopadlo nevim
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Passport ma zasifrovany bootloader a nikdo ho zatim neprolomil.
    To zarizeni co vypadalo jako passport je prototyp zarizeni co mohlo vyjit spolu s Priv, ale nedostalo se do post-produkce.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: tak jako kdybych to řešil já tak do BlackBerry jdu protože za mě je to pořád nejlepší systém i s těmi omezeními co má. Jako druhý telefon mám priv a měl jsem iPhone a ani jedno mě nepřesvědčilo opustit passport
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Muzu mit novej s 2y zaruky ale visjak no.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: obavam se ze nahrát android se nikomu nepodařilo, kdysi někdo dal dohromady passport s androidem ale ten byl všeho všudy jeden. Kdyby se to někomu podařilo tak je passport a pro někoho i ta Q20 nesmrtelným telefonem
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    povedlo se nekomu na Q20 nahrat android ? odchazi mi mobil a zvazuju na chvili navrat do BB :)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Having issues moving BBM from device to device? Read this! | CrackBerry.com
    https://m.crackberry.com/...-contacts-groups-and-channels-intact-now-much-harder#dgMfDjKt4m3jsEIo.97
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: ....
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Z47TC: jak přecházel BlackBerry pod někoho jiného, tak prodal i BBM takže nový účet... původně se dalo jednosměrné přejít ale ted už se jedná o dvě odlišné aplikace
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    prechod z BB Clasic (BB10) na KeyOne (Android) ... vse jakz takz funkcni ale je to Android, jen uz nekolikatej den cekam na odpoved od Support Emteku ze mi nejde BBM

    Nekdo zkusenost ze by se to vyresilo????
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MAOLIS: mozna blba otazka, ale nemas tam "pouze nabijeci" kabel? (tzn pouze napajeci zily - obcas to dodavaj s nabijeckama, ze datovy nejsou vubec zapojeny..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam