• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VOJTAM: hub services mám a mají přístup k notifications :-(
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    BOUCNER: Ahoj, používal jsem ho nějakou dobu na nexusu a vše bylo v pohodě, ale záleží jestli máš vše nainstalované a povolené. Hub podle mě potřebuje ještě HUB Services+ a snad ještě něco, můžu zkusit až budu mít minutku.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    používáte někdo HUB na android telefonech(jiných než bb)? Mám problém, že sice obsahuje všechny zprávy atd, dochází všechno na čas a aktuálně, ale nevymáčknu z něho notifikace. takže ho musím otevřít, abych zjistila, že mám něco nového a nebo mít na ploše i původní aplikace, abych na nich viděla tu *....zkoušela jsem zakázat notifikace nativním appkám, jak HUB tak i služny BB mají přístup k notifikacím atd...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MAOLIS: budu mit az dorazi Key2 :-)
    MAOLIS
    MAOLIS --- ---
    Nemáte někdo Key One na prodej ?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    KAZATELL: Když zadáš do prohlížeče místo m.facebook.com touch.facebook.com, tak vše zase bude normální
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ED_EDDIE: Nee vypadá to jak prehistoricky m.fb
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Zobrazuje se vám facebook v prohlížeči normálně?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: no za zkoušku nic nedáš, odinstalovat se to dá kdykoliv, za mě to chce ještě doladit
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: No právě na PRIV o tom uvažuju... Podařilo se mi selekcí aplikací ho výrazně zrychlit (*rozuměj dostat na úroveň ostatních telefonů...) a tohle by byla super třešnička na konec.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: ja to zkoušel na privu... vzhledově dobré, ale na privu se to dost seká. Nicméně jestli to ještě doladí tak super přiblížení k os10, aspoň vzhledem
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nezkouše jstel to někdo?
    ZINQS Launcher: prostředí systému BlackBerry 10 v Androidu? – BlackBerryCzech
    http://blackberryczech.cz/2018/zinqs-launcher-prostredi-systemu-blackberry-10-v-androidu/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nemate tuseni jak se tohle zaplo ?

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nema BB nejake gift cards? to je vetsinou levny zpusob jak dobit paypalem.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EXCITE: mně taky ne....navíc při stáhnutí appky od googlu už mi hlásí BB, že se nepřipojí k BB gardian, aby tu appku zkontrolovala
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TLOUDEV: Já vím,četl jsem nějaký fora, někomu se to prý povedlo vyřešit, povedlo se to tady někomu také vyřešit?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    EXCITE: nejsi sam.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Nefunguje mi na Q10 platba paypal ani mi nejde zadat kreditku v BB world..hází to nějaký chyby.

    Chci si ještě koupit nějaký apky (prej od 31/3 BBW nebude vůbec procesovat platby).
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ahoj. nefunguje mi GPS. nemusím pro to něco udělat? mám povolenu velkou přesnost zjišťování polohy. BB keyONE. ptám se proto že jsem si přinesl před pěti dny telefon z reklamace a přijde mi zvláštní že by jim to takhle odešlo ze servisu. obzvlášť když měnili co se dalo.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Prave mi pristal update 10.3.3.1435, mam instalovat nebo radsi ne :D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MCKIDNEY: hele nepovedlo se ti rozchodit OpenVPN z androida? me se tam vubec nedari naimportovat konfiguraci a klic, diky tem zmrsenejm pravum co maj android apps
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam