• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: ...apopos: ten fork uz je pres 2 roky neaktivni, to uz spis https://github.com/test-acc-vaccym/blackberrymanager
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    POLOVI: hezky... jen aby to ale nebylo zabackdoorovany. precjen KDO JE COBALT232?
    a nektere vety z dokumentace me nahani hruzu:

    Security
    This app contains no malware and does not inject malware into the downloaded apps. The default Android developer signature is used to sign the downloaded and patched apps. That signature may cause a false malware alert in some Antivirus solutions. You can safely ingnore such warnings.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    pripadne je takova neoficialni moznost jak dostat aplikace bez predplatneho vcetne klavesnice na novejsi androidy https://cobalt232.github.io/blackberrymanager/
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    TLOUDEV: Tak to chápu :(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    VOJTAM: protoze jsem se zmenou oboru obzivy byl nucen pritvrdit na zachazeni s telefonem, a tedy namisto managerskeho poridit spise outdoor model. uz me nebavilo furt kupovat dily...
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    TLOUDEV: Tak proč jsi nešel zase do BB (já vím, že už to neni BB ale Alcatel s Androidem ale ) alespon by jsi mel tu klavesnici.
    Taky jsem to nakonec musel udelat :(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MILAZAJICEK: o klavesnici jsem prave prisel. a dost to nasira.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TLOUDEV: ještě je bb launcher jediny co z androidich bb aplikaci nejde na ostatni je klavesnice. ale souhlasím že to je krok zpátky :(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    cus, se smutkem musim oznamit prechod na aligatora s androidem (prece jen je odolnejsi, ale je to peklo), a tak se chci optat, zda je tu nekdo, kdo by vedel, jakou 'kolekci' (aka distro) aplikaci a vseho mozneho pouziva bb na privu a dalsich androidich systemech (mam instalovany bb hub a bb messenger - oboji oproti nativnimu bb stoji za hovno). tedy jestli neni primo nejaky drsktop manager od bb atd... shortcuty, na ktery jsem zvykly, gesta.... dik
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: nic jsem nenastavoval. Jen zakázal zakázal gmail a mail aplikací co nejde smazat a nechal pouze ten hub.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: no z5tku právě mám, můžeš si zkusit vzpomenout, co přesně si kde povolil a zakázal? zkoušela jsem googlit, ale nic nenacházím. Jde mi jen opravdu o to, aby se mi ukázalo, že v HUBu je něco nového a nejlépe aby mi nechodilo dalších 6 oznámení z jiných appek
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: já to používal na Xperii Z5. Xperii ZX a teď na OnePlus 5T a vždycky bez problémů.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VOJTAM: hub services mám a mají přístup k notifications :-(
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    BOUCNER: Ahoj, používal jsem ho nějakou dobu na nexusu a vše bylo v pohodě, ale záleží jestli máš vše nainstalované a povolené. Hub podle mě potřebuje ještě HUB Services+ a snad ještě něco, můžu zkusit až budu mít minutku.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    používáte někdo HUB na android telefonech(jiných než bb)? Mám problém, že sice obsahuje všechny zprávy atd, dochází všechno na čas a aktuálně, ale nevymáčknu z něho notifikace. takže ho musím otevřít, abych zjistila, že mám něco nového a nebo mít na ploše i původní aplikace, abych na nich viděla tu *....zkoušela jsem zakázat notifikace nativním appkám, jak HUB tak i služny BB mají přístup k notifikacím atd...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MAOLIS: budu mit az dorazi Key2 :-)
    MAOLIS
    MAOLIS --- ---
    Nemáte někdo Key One na prodej ?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    KAZATELL: Když zadáš do prohlížeče místo m.facebook.com touch.facebook.com, tak vše zase bude normální
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ED_EDDIE: Nee vypadá to jak prehistoricky m.fb
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Zobrazuje se vám facebook v prohlížeči normálně?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: no za zkoušku nic nedáš, odinstalovat se to dá kdykoliv, za mě to chce ještě doladit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam