• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PJGEPR: Ty jo...to key2 je ještě větší..a sakra.. to asi budu muset po letech přejít na jinou značku, já nechci nosit na telefon batoh :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    EXCITE: Key2 je proti KeyOne prcek ;).
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    EXCITE: Taky jsem přecházel z Q10 na KeyOne a opravdu je ta velikost a hlavně váha oproti Qčku brutální.
    Od té doby prostě nosím telefon v batohu a ne v kapse no. Budou ti chybět gesta ale zase to vyváží počet aplikací v Androidu.
    Ono ti nic jiného nakonec nezbude když chceš klávesnici.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PJGEPR: Jo, to jsem někde četl..
    Já jsem hrozně na vážkách, protože jsem měl v ruce KeyOne a přijde mi to velký až příliš, proti ty Q10 to je snad o 50% větší,tak mne to musí přesvedčit na místě. Jinak asi vyměním hw klávesnici za velikost.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    EXCITE: akorát bacha na to, že česká distribuce je qwerty a ne qwertz, já jsem si objednal key2 z Německa, kde mají qwertz
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Chcípá mi Q10 nejpíše...Nevíte kde se dáv Praze v centru osahat Key2 ?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    RAINBOF: Je mi jasny. Jeste me napadlo, jestli se neda ta aplikace najit v nejakem webarchivu (nejspis piratskych stránek, byla placena)?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ATTILAH: vytahat data bude snazsi nez je vratit do telefonu.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    RAINBOF: děkuju, na toto se kouknu a požádám o asistenci v práci, mohla by tam pro někoho být vyzva
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ATTILAH: pokud je to kriticky, tak v linuxu je na to nastroj bb manager ci taknejak. ten umel do bb vstoupit a manipulovat primo s databazemi. tj otazkou je zda potrebujes videt data nebo to obnovit. to druhe hadam bude slozitejsi.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    RAINBOF:jde, ale rozbalit se umí jen na stejný místo jako je záloha (sd karta) a kopírovat pak jdou jen fotky, ne třeba poznámky (v souborovym manazeru to žádný vhodný adresář pro poznámky nenabizi). Stejný se SMS apod. Dík za jakýkoli tipy
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ATTILAH: nejde to treba rozbalit ?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Nevíte, co se stalo s apkou pro BB 10 Backup Pro? Nikde nejde najít. Mám zálohy vytvořené touhle aplikací (která šla do háje se všemi daty), šly by obnovit pomocí něčeho jiného? To je situace....
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Poptávám nabíječku nebo kolíbku na playbook s touhle koncovkou. Nemáte někdo?

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ale když si přijdete dnes tak ho dam i zadara.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    za 50
    kryt na blackberry motion nepoužitej koupenej špatně. vč krabičky, praha 1
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    FIELDMAN: jj už se to řeší... problem je že dělám s rusama a ty maj divně nastavenou TIME ZONE. Outlook si to dotáhne a přeloží z internetu ale telefony ne. Není problém jen BB ale i jiných telefonů
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: A nastavení toho exchange serveru ohledně time zón a daylight savings...?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    FIELDMAN: tak jeste jednou

    1. profil exchange : v PC schuzka 10:00-11:00, v BB 10:00-11:00
    2. profil exchange : v PC schuzka 10:00-11:00, v BB 9:00-10:00

    1 BB device, dva ruzny exchange profily v poste/kalendari/vsude zapla synchronizace casu s operatorem/providerem/serverem

    kdyz zmenim casove pasmo a nebo vypnu letni zimni cas tak se mi to soupne cely v obou profilech....resim ze v tom jednom je proste nejak blbe synchro mezi exchangem a devicem
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: Mě to pomohlo. I s naprosto nerelavntními problémy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam