• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Slavný BB Key2 LE mě trochu trápí.
    Žena ho má asi 2 dny a stěžuje si, že Key si žije vlastním životem a nenechá se z něj vyrusovat. Prostě čas od času začne sám od sebe brnet a v tu chvíli se nedá používat. Otevřeš libovolnou aplikaci a on ji sám shodí. Nedostaneš se do nastavení, protože on to zase hned zavře. Dokáže mi někdo poradit, čím to je?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Tak ještě jeden dotaz ke Key2. Dá se někde vypnout to opravování psaní? Aby to místo splachovací nepsalo spalovací a podobně. Díky
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Na OS10 se mi přestala načítat historie sms. Ve výpisu vidím poslední odeslanou/přijatou sms, ale po kliknutí se mi otevře vytvoření nové zprávy. Nesetkal jste se s tím někdo?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    POLOVI: Tak je to asi ono. Díky moc. Mám body u ženy a to se hodí vždy.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    mam zalohy bbb, potreboval bych z nich dostat fotky, zatim jsem zkusil nejake dva programy, ktere bych nasledne mel zaplatit, ale po vyzkouseni extrakce to nenaslo nic, tak nemam chut za to platit

    jedna se o Z10 a BB OS

    chci se vyhnout tomu, ze budu nahravat zalohy na telefon a stahovat fotky, Z10 mam porad jako "produkcni" telefon

    diky
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    POLOVI: Díky vyzkouším.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Tak nakonec jsem ženě koupil key2 LE. A teď řeším, jestli se dají SMS z Q10 dostat do toho Key2. Poradí někdo?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    POLOVI: Diky
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    COWBOY: Pokud nefunguje aktualni android verze tak sehnat starsi android verzi a pokud ani ta ne tak neni zadna jina moznost
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Dobrý den, existuje ještě nějaká možnost, jak dostat mapy.cz do BB Q10? Děkuji
    TONAS
    TONAS --- ---
    sprovoznil nekdo na 10 Revolut?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: email je plne z hubu a kdyz zkusim z hubu novou sms tak je to dialog novy zpravy z sms aplikace alw pusti se to tak rychle ze jsem si do ted nevsiml ze se neco zmenilo.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: A když chceš napsat sms, email, píšeš to v Hubu nebo kde?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: emaily jsou normalne v hubu a zbytek se otevírá v te aplikaci ale jak to je rychle tak jsem si to ani neuvedomil.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: Prej už se nezpracovávají zprávy a emaily přímo v Hubu,ale otevírají se jednotlivé aplikace
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blackberry.infrastructure
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: a co tam nefunguje? Pouzivam to denne a zda se mi ze se nic nezmenilo.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Blackberry HUb -Četl jsem teď ,že poslední update na Adroidu úplně rozjebal funkčnost aplikace. Ještě ten novej telefon nemám,ale dá se tam nějak downgradnout na fukčnější verzi? HUB je pro mě naprosto důeležitý :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Pokud nemaji nekde Key2 za nejake mega uzasne penize tak ho dneska kupovat nema vubec smysl bud TCL v brzke dobe predstavi Key3 se snad konkurencnima parametrama(dvojka vysla cca pred rokem) nebo se na BB vykasle uplne coz se nejspis projevi tim ze se BB vykasle na update SW a nebo vydaji zas nejaky lowend HW za cenu cinskych top modelu. Ono je to ted vubec nejake divne s nima. Android9 ani nevyhlasili snad zadne testovani verejne jako to delali predtim. Beta updaty jejich aplikaci jsoutaky uz spis sporadicke.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam