• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TLOUDEV: & MCKIDNEY: v odeslané poště v HUBu mám oranžovou hlášku "Tato složka není aktuálně synchronizována".
    A to co radíte vůbec nevidím, kde tam udělat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Je to trosku drze, ale take si myslim. ze to bude jenom spatna slozka. Webmaily tedka nasleduji jine slozky, nez mobilni zarizeni. Sladit na jednom ci na druhem.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    EXCITE: nastavit si jinou slozku pro sent mail?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Čau, používám na Samsungu S10e BB Hub. Teď jsem si všiml,že když z něj odešlu email, ten se mi neobjeví v odeslaných emailech,když jdu do schránky seznamu přes web. Dá se s tím něco udělat?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak jsem pořídil z druhé ruky koně. tedy KeyOne, akorát mu nejdou vypnout korekce:( resp. je mám vypnuté, ale stejně - koně jsem psal KeyOne. síť. (shit)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ta z10 je tak super telefon, ze se k nemu vratim.
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    nahodou, podnet na kvalitni vpn zadara, nebo placene , nebo tor na blacberry os 10?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Koukal jsem dnes náhodou po webech po Key2ce a už je nedostupná :( i Google mi našel jenom 3 obchody, T-Mobile, DX a BangGood a to jsem zrovna potřeboval nový telefon.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Jj
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAZATELL: passport ma os 10 ?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Já používám passport a dokud bude fungovat tak ho asi budu používat
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: a co ti na něm nejede ?
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    RAINBOF: pouzival jsem.. a asi bych zase pouzival;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: a používáš nyxdroid ?
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    RAINBOF: classic
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mam takovej desne vaznej dotaz, pouzivate nekdo jeste stare blackberry s blackberry OS 10 ? Mirim totiz k tomu, zda se pustit do podniku zkusit na to naportovat nove vyvijenej klient fyx.

    Na testovani mam BB classic, Z10, Q10

    podobnou operaci mohu provest s nyxdroidem.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    po asi 150 resetech jsem prisel na to ze ji rozpohyboval cheat se sipkou dolu pri vypnuti....
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kluci asi sem bricknul Z10 :(
    prisla nebootovala, pry bez hesla. no tak jsem to vzal autoloaderem, chtelo to heslo neco jsem zkusil po 10 pokusu wipe. a nyni to je freeznute na logu BB a nic dal. asi konec. kdyz ji vypnu/zapnu tak autoloader to uz nevidi.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Nechce někdo origo gumový obal na Q5? Super stav, jen vzadu trochu od šedé barvy. Za odnos...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam