• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Titulky s predstihem :)

    Breaking Bad S04E01.srt (32381 B)
    OMN
    OMN --- ---
    tomorrow we break bad
    LKA
    LKA --- ---
    OMN: muj prvni dojem kdy sem to zahledl. V mensim formatu to vypada temer presne:)
    OMN
    OMN --- ---
    trosku Freeman z HalfLifu ne?
    OMN
    OMN --- ---
    uz jen 20 dni
    OMN
    OMN --- ---
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    už aby bylo
    OMN
    OMN --- ---
    12.7.2011
    GEEK
    GEEK --- ---
    OMN: jj, jesse casto skoruje:)
    OMN
    OMN --- ---
    jj, taky me nejvic bavila ta prvni...treti je zatim dle me nejhorsi...jak se vyporadali s gusem atd...nejlepsi bylo kdyz v druhem dile prvni serie jesse lil kyselinu do vany:D
    GEEK
    GEEK --- ---
    mne treba prisla nejvic naslapnuta prvni serie, nejvic uveritelna. nerikam, ze ostatni byly spatny. ale treba ve trojce mi vylozene vadili ty dva woodoo-gay-nackove. tyhle postavy tam vubec nemusely bejt, nebo je aspon mohli ztvarnit nejak jinak, realisticteji. tohle bylo trosku pritazeny za vlasy.
    LKA
    LKA --- ---
    CRUSHEER: ani nevim jak sem na ten serial narazil, ale zustal sem u neho hned od prvni serie. Lehke pochyby sem mel mozna jedine u prvniho dilu. Asi to neni pro kazdeho:)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Breaking Bad jsem zkoukl az ted a musim rict jednu vec: 3. SERIE JE NAPROSTO FENOMENALNI! Ja jim ty postavy, jejich barvite pribehy, uveritelne a zaroven silene zmeny v charakterech (zejmena Walter, ale Jesse tez a ke konci S03 i Skyler) uplne sezral. BRAVO!

    Mam ale pocit, ze dost lidi muze odradit prvni serie, ktera, alespon zpocatku, neni tolik zazivna. I ja videl prvni dva dily prvni serie pred pul rokem a vratil jsem se k serialu az ted, kdyz jsem na antibiotikach :)
    OMN
    OMN --- ---
    copypasta z ustavu
    OMN
    OMN --- ---
    COMPLICS: hm..ok..dobre..menim predchozi vetu na: na co nova sahne, co mam rad, znici...
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    OMN: takze to nebylo to prvni co znicila
    OMN
    OMN --- ---
    COMPLICS: whaat?? myslim tu novou neasi
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    battlestar galactica vysilali uz v roce 94?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam