• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    GEEK
    GEEK --- ---
    mne treba prisla nejvic naslapnuta prvni serie, nejvic uveritelna. nerikam, ze ostatni byly spatny. ale treba ve trojce mi vylozene vadili ty dva woodoo-gay-nackove. tyhle postavy tam vubec nemusely bejt, nebo je aspon mohli ztvarnit nejak jinak, realisticteji. tohle bylo trosku pritazeny za vlasy.
    LKA
    LKA --- ---
    CRUSHEER: ani nevim jak sem na ten serial narazil, ale zustal sem u neho hned od prvni serie. Lehke pochyby sem mel mozna jedine u prvniho dilu. Asi to neni pro kazdeho:)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Breaking Bad jsem zkoukl az ted a musim rict jednu vec: 3. SERIE JE NAPROSTO FENOMENALNI! Ja jim ty postavy, jejich barvite pribehy, uveritelne a zaroven silene zmeny v charakterech (zejmena Walter, ale Jesse tez a ke konci S03 i Skyler) uplne sezral. BRAVO!

    Mam ale pocit, ze dost lidi muze odradit prvni serie, ktera, alespon zpocatku, neni tolik zazivna. I ja videl prvni dva dily prvni serie pred pul rokem a vratil jsem se k serialu az ted, kdyz jsem na antibiotikach :)
    OMN
    OMN --- ---
    copypasta z ustavu
    OMN
    OMN --- ---
    COMPLICS: hm..ok..dobre..menim predchozi vetu na: na co nova sahne, co mam rad, znici...
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    OMN: takze to nebylo to prvni co znicila
    OMN
    OMN --- ---
    COMPLICS: whaat?? myslim tu novou neasi
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    battlestar galactica vysilali uz v roce 94?
    OMN
    OMN --- ---
    tyvole to jsou idioti...v pulce prvni epizody daj pauzu a pustej ukazky z dalsi epizody...na co nova sahne, to znici....battlestar galactica prvni, ted breaking bad :(
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    hehe 3x10 - "chasing the fly" uplne sem berecel smichy.. yo, this got some skillz..)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    jo taky mi podle ukázky nepřijde jeho hlas špatnej,spíš bych řek že bude asi docela lol jak budou překládat jesseyho
    HASSA
    HASSA --- ---
    OMN: aha ani nevim ze to uz davaj..no podle ty ukazky me ten hlas nijak moc neiritoval..jak to je v serialu asi neposoudim..
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    Perníkový táta no nene
    OMN
    OMN --- ---
    HASSA: vsak uz se vysila apon tejden a moc to teda podle me nesedi...nova se s dabingem nesere
    HASSA
    HASSA --- ---
    tak uz se na to vysila upoutavka..podle me se celkem dobre trefili s hlasem Walta..docela mi tam sedi..
    YouTube - Breaking Bad / Perníkový táta S1 CZ PROMO 1
    http://www.youtube.com/watch?v=topsYumZ3tk
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    hehe
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    LOJZEE: Pokud te zajima akorat vulgarni projev a drogova kriminalita, tak dopurucuju, abys radsi poslouchal nejakou moderni cernosskou muziku :))
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    zdravim, dneska sem ankous treti serku, celkem dobrej serial. akorat ta manzelka a cely ty sceny s rodinou bych klidne vynechal, i kdyz syn je spravnej.
    klidne bych to cely tocil jen kolem jesseyho a mistra whita a jejich pusobeni. zmizel by tam ten kontrast, na kterym si asi serial zaklada a stavi vsechny ty jakoby vtipny a absurdni situace, ale u nich se moc nesmeju. vic me bavi slovni projev jesseyho a drogova kriminalita. ale jinak nadprumer a dobra zabava, no doubt.
    OMN
    OMN --- ---
    NJORL: nas za to nikdo neplati, ale kdyz uz za to nekdo dostava prachy, tak by se mohl podivat na periodickou tabulku prvku a venovat tomu prekladu trosku casu...
    NJORL
    NJORL --- ---
    a jak byste to nazvali vy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam