• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    Beraking Bad movie soon

    rozbalit záhlaví
    PETINY
    PETINY --- ---
    OMN: to byl jen fór ;)
    z jinýho wtf soudku:
    OMN
    OMN --- ---
    PETINY: nerozumim tvoji mluve, rip in peace je samozrejme vtip
    PETINY
    PETINY --- ---
    OMN: !!!!!!!!
    na týpka co dokázal napsat "RIP in peace" to docela válíš :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    prdlajs. se chtel poradne naucit varit. imho motivace dobra. spis to na nej bylo moc chytry.
    OMN
    OMN --- ---
    hehe, od jinud...todduv strejda po tom, co waltovi vykopou prachy:
    Hey, despite the fact that we just killed your brother-in-law and robbed your ass blind, my psychopathic nephew has overcome his antisocial personality disorder just long enough to convince me to let you live. And just to keep the plot rolling along, here's 10 or 11 million dollars to finance your inevitable revenge.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: proč by vracel dceru, proč by říkal že hanka zabil on, proč by říkal že ona o ničem nevěděla a že ji vyhrožoval.............a hlavně, když jeho syn volal policii tak tam ještě by a takovej debil aby nevedel co bude následovat neni
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN: na druhou stranu takovy "to ja, to ja, to vse jen ja!!!" momenty mival uz predtim (i kdyz to nebyla pravda). a hodi se to k titulu epizody (nehadam se, jen myslim, ze obe moznosti jsou plausible)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    Henkovy poslední slova mě dostali a na chvili sem strnul jako Walt...
    měl někdo podobný pocity?
    OMN
    OMN --- ---
    BDOWN: presne, vzdyt pak ten lefon hned rozlamal...a hlavne rekl, ze ona s vybudovanim toho imperia nemela nic spolecnyho...to rekl pro policii...a vyhrozoval ji...takze misto toho aby sla sedet, dost mozna bude v ochrane svedku...
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    PETINY: taky jsem to tak vnimala - ze ty uplny zbytky waltra chciply definitivne v prvnich deseti minutach epizody a uz zustal jen heisenberg v nejhumusnejsi podobe (ktery si konecne rekl sve od plic; mimochodem, hovnival/sisyfos moment for the win :)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    lol však to bylo jasný že to hrál protože věděl že je odposlouchavanej........ještě to hrál aby bylo všechno na něj a ta jeho z toho vyklouzla
    PETINY
    PETINY --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: já to bral spíš tak, že se v něm - byť pořád potlačovaně - prostě projevila naplno ta svině, kterou si nakonec zvolil před tou dobrou tváří.
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN: je to podle mne jen jedna z moznosti, vzhledem k zaveru epizody (nechci spoilovat). a i pokud ano - tak jak? byla ta puska z flashforwardu pro ne? too easy myslim

    btw, zajimali by mne nazory na ten zaverecny telefonat - uprimnej, nebo nahranej pro posluchace? ja uz v tom momentu walta tak nenavidela, ze jsem brala, ze to rika od srdce (pokud takovy metaforicky organ Heisenberg jeste v nejake forme ma), ale zaujala mne tady ta interpretace, ktera je taky mozna ( SPOILERS - je to recap, nectete, pokud jste nevideli jeste http://www.filmschoolrejects.com/features/breaking-bad-review-season-5-episode-14-ozymandias.php
    OMN
    OMN --- ---
    tak to byl masakr...

    MRS_BRIGHTSIDE: neodhadnutelne? to uz je jasny z minulyho dilu...walt si dojde pro ty nacky
    OMN
    OMN --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    JONY: ze jsem se skoro pochcala? a teda totalni nadseni / poklona tvurcum ze je absolutne neodhadnutelne, co bude kurva v poslednich dvou epizodach.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    menší komplikace :)
    JONY
    JONY --- ---
    Tak komentáře k nové epizodě? :-)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    starsi, ale vypada to, ze nebylo
    Honest Trailers - Breaking Bad - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=oDqGAUvWKkU
    OMN
    OMN --- ---
    GUSTAVTUTRE: hrozny...jen pizza byla cool
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam