• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Emmy ovládlo seriálové drama Breaking Bad. Cenu si odnesl i Michael Douglas | art.ihned.cz - Film a televize
    http://art.ihned.cz/c1-60852560-emma-ovladlo-serialove-drama-breaking-bad
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JV3: jessie ho kuchne podle mě.......já mám pocit že jessieho připravujou scenaristi na finále kdy se konečně pomstí. Ale je fakt že breaking bad mi nikdy nešlo moc dobře předpovídat :)
    JV3
    JV3 --- ---
    Troufne si nekdo odhadnout jak to dopadne s Heisenbergem? Ja tedy ne, ten clovek je normalni terminator, kterej se dostane / vylze / vykrouti ze vseho. Momentalne mi vrta hlavou jestli si zajede pro Jessieho, aby ho osvobodil (priznani si viny, "otcovsky" city) anebo zabil (pomsta za to ze mu to cely zkurvil, jistota ze nebude dal varit).
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    z GTA V

    OMN
    OMN --- ---
    A$AP SCHRADER
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    NAGASAWA: taky
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    COMPLICS: Mike mi chybi :(
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    JOINATAN: ok, díky, zkouším to, myslela jsem ale spíš něco online, když novější díly dostupný jsou, ale lepší něco než nic :)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    jdu trochu se zpožděním - nemůžu sehnat 5x11 a 5x12... nevíte někdo?
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN: tak do pondelniho vecera byt ohleduplnej je bezny ve vetsine serialovejch auditek. i kdyz, ten masakr ktery akurat probiha vedle v dextrovi na toto tema pripomina casy tuco versus heisenberg... coz mi pripomina
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    2ND: něco takovýho jsem chtěl napsat, ale nechtěl sem bejt drzej :)
    OMN
    OMN --- ---
    2ND: v tomhle klubu nikdy neplatilo...pokds nevidel, nelez sem, to je jediny pravdilo, nebo spis doporuceni
    2ND
    2ND --- ---
    JOINATAN: pravidlo o spoilovani uz je taky mrtvy ?
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN:
    BDOWN: po druhym shlednuti beru... byla jsem asi tak nabrousena na walta za to prodani jesseho, ze mi psycho-telephono prislo uplne in character. a do pondeli mne asi klepne... tak si sjizdim youtube, filter nic a Margenberg se vam mozna bude taky libit
    Breaking Bad Couch Gag from "What Animated Women Want" | THE SIMPSONS | ANIMATION on FOX - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=YKePrVPGK3g
    OMN
    OMN --- ---
    to jo posledni dil cely serial posadil snad i nad ten wire
    NJORL
    NJORL --- ---
    musim rict, ze po shlednuti posledniho dilu jsem nadsenej. po The Shiled nebo The Wire se zatim imho nekde nepovedlo takhle skvele gradovat zaver serialu. genialni
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    what the hell is wrong with you?! we are family! :-D
    paradni gradace :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam