• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    Beraking Bad movie soon

    rozbalit záhlaví
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    JOINATAN: ok, díky, zkouším to, myslela jsem ale spíš něco online, když novější díly dostupný jsou, ale lepší něco než nic :)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    jdu trochu se zpožděním - nemůžu sehnat 5x11 a 5x12... nevíte někdo?
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN: tak do pondelniho vecera byt ohleduplnej je bezny ve vetsine serialovejch auditek. i kdyz, ten masakr ktery akurat probiha vedle v dextrovi na toto tema pripomina casy tuco versus heisenberg... coz mi pripomina
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    2ND: něco takovýho jsem chtěl napsat, ale nechtěl sem bejt drzej :)
    OMN
    OMN --- ---
    2ND: v tomhle klubu nikdy neplatilo...pokds nevidel, nelez sem, to je jediny pravdilo, nebo spis doporuceni
    2ND
    2ND --- ---
    JOINATAN: pravidlo o spoilovani uz je taky mrtvy ?
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    OMN:
    BDOWN: po druhym shlednuti beru... byla jsem asi tak nabrousena na walta za to prodani jesseho, ze mi psycho-telephono prislo uplne in character. a do pondeli mne asi klepne... tak si sjizdim youtube, filter nic a Margenberg se vam mozna bude taky libit
    Breaking Bad Couch Gag from "What Animated Women Want" | THE SIMPSONS | ANIMATION on FOX - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=YKePrVPGK3g
    OMN
    OMN --- ---
    to jo posledni dil cely serial posadil snad i nad ten wire
    NJORL
    NJORL --- ---
    musim rict, ze po shlednuti posledniho dilu jsem nadsenej. po The Shiled nebo The Wire se zatim imho nekde nepovedlo takhle skvele gradovat zaver serialu. genialni
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    what the hell is wrong with you?! we are family! :-D
    paradni gradace :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    OMN: :D spoiler jak debil :D

    PETINY: kdes to našel?
    OMN
    OMN --- ---
    PETINY: ze by spoiler finale?
    PETINY
    PETINY --- ---
    OMN: to byl jen fór ;)
    z jinýho wtf soudku:
    OMN
    OMN --- ---
    PETINY: nerozumim tvoji mluve, rip in peace je samozrejme vtip
    PETINY
    PETINY --- ---
    OMN: !!!!!!!!
    na týpka co dokázal napsat "RIP in peace" to docela válíš :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    prdlajs. se chtel poradne naucit varit. imho motivace dobra. spis to na nej bylo moc chytry.
    OMN
    OMN --- ---
    hehe, od jinud...todduv strejda po tom, co waltovi vykopou prachy:
    Hey, despite the fact that we just killed your brother-in-law and robbed your ass blind, my psychopathic nephew has overcome his antisocial personality disorder just long enough to convince me to let you live. And just to keep the plot rolling along, here's 10 or 11 million dollars to finance your inevitable revenge.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: proč by vracel dceru, proč by říkal že hanka zabil on, proč by říkal že ona o ničem nevěděla a že ji vyhrožoval.............a hlavně, když jeho syn volal policii tak tam ještě by a takovej debil aby nevedel co bude následovat neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam