• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    Beraking Bad movie soon

    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MATHEW: sorry bavi mne to.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    KOUDY: já vím že ten song nazpíval jose gonzales tak mi nelži :((
    PETINY
    PETINY --- ---
    KOUDY: jo tak, já mám jinej rip.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MATHEW: jj i ten song sem nazpival..jinak offiko video zde

    Junip - Line Of Fire (Official Video) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=wSaDElz7wSI
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    KOUDY: tu fotečku jsi dělal ty ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    dobry uz mam :)

    Junip__________ Line Of Fire - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ZmA2aU0490c
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PETINY: ne je tam song :)..mam Breaking.Bad.S05E15.720p.HDTV.x264-EVOLVE.mkv a hraje to od 53:10
    PETINY
    PETINY --- ---
    KOUDY: breaking bad theme...?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    netusite co je to za song po titulcich?
    JV3
    JV3 --- ---
    OMN: Ja bych 'pral' ranu z milosti spis Jessiemu. Ten to dostava strasne!
    JV3
    JV3 --- ---
    s05e15 Tak zase uplne nepredvidatelne. Klid pred bouri, zhluboka se nadechnete, priste pojedeme z kopecka.
    OMN
    OMN --- ---
    rip Andrea...v pristim dile jich padne vic...to vypada ze neprezije ani Holly.
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    JV3: ja myslim / doufam, ze koule mit budou... kdyby byli sraci, tak to natahujou jeste na 5 rad (ne ze by to jeste jednu pri zachovani kvality a aniz by "vatovali" nesneslo imho)... achjo, bude to velky.
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    Jesse je hodně v prdeli....

    ja si myslim že Haisenberg se tak lehce nenechá. viz poslední scéna posledního dílu a zakončí to nějakym ultra velkym finále, pomuže jessimu, zabije psychopatický nácky a peníze daruje nebo použije na zničení tý firmy kde má bývalku s jeho bejvalym nejlepšim kamarádem (kvuli egu)....

    ale v podstatě taky vůbec nevim :)
    PETINY
    PETINY --- ---
    taky si myslím, že ta pilule s ricinem by mohla bejt pro něj.
    PETINY
    PETINY --- ---
    s05e15 - OH MY GAAAAWD....
    Heisenberg imho přežít nemůže, když ho neskolí kartel/ strejda Jack/DEA, tak ho sundá rakovina. To je daný defaultně, hraje prohranou hru a já bych to asi dál neřešil.
    Spíš mě zajímá, jak dopadne Jesse.
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    Nemyslela jsem ze prijde doba, kdy zas zacnu fakt fandit heisenbergovi, ale predstava Gretchen na musce snajprovky mne blazi, ta pica byla na facku uz od prvni serie. A podle mne walta zabije jesse (a bude "novej" heisenberg metaforicky, protoze "breaking Jesse" je dokonano)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JV3: hh to může bejt cokoliv, ted si dokážu představit konec kde jde walt sedět, stejne tak kde ho zabijou, nebo ho zavřou na řetez do laborky místo jessieho
    JV3
    JV3 --- ---
    BDOWN: Jestli Heisenberg pujde pod drn (pred nasima ocima), tak klobouk dolu pred tvurcema. Ta postava je tak neskutecne zajimava, ze z ekonomicko-hollywoodskyho hlediska by to byl hrich. Tesim se jestli na to budou mit koule.

    Kdysi davno jsem si typoval jako ty, ze ho Jessie sunda, ale dneska uz tomu tak neverim. Spis bych vsadil na nejakej otevrenej konec (Heisenberg odjizdi autem a plive krev, nebo si strka kver do pusy, ale najednou zatmivacka...), coz by me trosku zklamalo. Myslim, ze i kdyz je Jessie hodne nasranej, tak na to proste nebude mit ho sundat. Typuju, ze prezijou oba. Anebo si to Jessie udela sam - narve si plnou pusu modrym amfitaminem. Anebo...kurva ja nevim.
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Emmy ovládlo seriálové drama Breaking Bad. Cenu si odnesl i Michael Douglas | art.ihned.cz - Film a televize
    http://art.ihned.cz/c1-60852560-emma-ovladlo-serialove-drama-breaking-bad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam