• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    OMN
    OMN --- ---
    NAGASAWA: spatne...spravna odpoved je tohle
    Drunken Jimmy McNulty, The Wire opening scene - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OhaZunwvW5o
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    OMN: McNulty vs Ikea postel win win :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Doky, irove, odbory, Kavanaugh's bar... to bylo naprosto skvely. Ty me chytly nejvic, spolecne s epizodama, kde byla Snoop.

    Jinak me pobavilo, ze mel naprosto fantastickej Forest Whitaker v Shieldu irsky jmeno a to - Kavanaugh.


    KOUDY: Kazdoapdne Wire ma naprosto fantasticky napsany postavy. Az uvidis Jimmy McNulty, Omara, Marlo, Bratra Mouzone a genialni dvojici detektivu, tak tomu propadnes. Je to ciste podle me, jedinej serial, kterej drzi krimi lajnu, spolecne s lidskym pristupem. Navic ti po zkouknuti, da smysl spousta internetovejch memu, ktery pochazi praveze z Wire.

    The Wire Clip: Funny Bunk and Freeman Interrogation - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=7EeFa8QOq_Y

    JV3
    JV3 --- ---
    Tak s par hodinovym odstupem musim za sebe konstatovat lehky zklamani z posledni epizody. Netrvrdim, ze zaverecna strilecka ala McGyver neni realna, ale jako vyvrcholeni BREAKING BAD mne to nestacilo. Jako pointa setkani s Gretchen by se mi vic libila treba kompromitujici fotografie jak si potrasa rukou s Waltem nad balikem penez. To by tu slizskou svini desilo vic, nez vyhruzka smrti. Taky ten telefonat od Lydie v pravy cas, mno...
    Zaroven ale uznavam, ze ten zaver mel celkem logiku. Waltovi uz toho moc nezbejvalo a po ty mesicni samotce musel mit v hlave uz poloprazdno, na nejakej super-genialni zvrat. Jen tech emoci (z filmarskyho hlediska) tam podle mne mohlo bejt o moc moc vic. Tak nejak jsem si to 'neuzil'.

    za mne zustava neprekonano
    Breaking Bad - Walt loses it - (4x11 Crawl Space Ending Scene) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cWfK5JyD2bA
    OMN
    OMN --- ---
    A hodne lidi tvrdi, ze 2. serie je ta nejnudnejsi...je fakt, ze se strasne tahne a oproti niggas from da hood je to min zabavny...ale kdyz jsem wire sjizdel celej znovu, doky me bavily nejvic...

    a hlavne MCNULTY FOR THE WIN
    NJORL
    NJORL --- ---
    KOUDY: varuju. Wire ma proti Shiledu narocnejsi start. Clifhanger Shildu je konec pilotu. U Wire se na to dost ceka. Spis to postupne vcucne. Dost lidi kouklo na 5-6 dilu, na cas to zahodili a pak se k tomu vratili a dokoukali to v podstate najednou v kuse ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja zkusim wire a shield teda
    JV3
    JV3 --- ---
    Taky mne byl doporucenej Wire, nevidel jsem, pujdu do toho.
    OMN
    OMN --- ---
    Boardwalk sleduju dal a bavi me, akorat se s tou novou serii bojim, co se z toho stava, kdyz se tam uplne zbytecne cpou herci jako Livingston nebo Patricia Arquette...a okamzite jsou z nich "hlavni" postavy...asi se planuje, ze to pobezi do nekonecna...u BrBa bylo od zacatku jasny, ze to musi dopadnout spatne
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    OMN: Sopranos jsem prestal sledovat stejne, jako Boardwalk Empire. Proste je to styl serialu, kterymu v urcitej moment dojde dech, prestanou te zajimat spletence postav a jde automaticky k ledu. Kazdopadne jsem je videl onehda v prvni petici nejdoporucovanejsich serialu snad nekde v New York Times a popravde nechapu proc.
    NJORL
    NJORL --- ---
    OMN: me se to libilo, ale ta 4 umelecka dila to nema ...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Samozrejme jeste nemuzu nedoporucit spickouvou serii Generation Kill.

    Btw casovy info o spin-off Better Call Saul jeste nastreleny neni?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NJORL: Hele, za me dobry a beru ho coby lehci nadprumer. Prvni sezona byla skvela, druha trochu stagnovala, aby chytila postupne k zaveru dech a treti zase nastartovali do srpavnejch obratek. Navic tam hraje vybornej Mandy Patinkin, tak nevahej a rozhodne te to neurazi. Jinak jestli tu nekdo nesleduje serialovy auditko, tak muzu doporucit jeste House of Cards a tematicky podobnou serii Boss (kterou bohuzel zarizli i pres spoustu oceneni, po druhy sezone)
    OMN
    OMN --- ---
    NJORL: A hodne lidi jeste rika sporanos, ale me to prislo hrozne spatne tocene...? mam tomu jeste dat sanci?
    OMN
    OMN --- ---
    NJORL: ale jen 1. serii...druha sla hooodne do sracek
    NJORL
    NJORL --- ---
    OMN: Shield > BrBa > Wire > OZ, ale skoro :) Pravda je, ze toto jsou 4 spickove tituly. Pokud nepocitas veci, ktery se libej jen ulitlejm kokotum jako ja. The Walking Dead napriklad :)
    NJORL
    NJORL --- ---
    NAGASAWA: za Wire a Shiled bych dal ruku do ohne.

    Vazne mam ten HL skusit? Trochu me desi hodnoceni na IMDB. Je nic moc ... a slovo "sympaticky" taky nepomaha :)
    OMN
    OMN --- ---
    BrBa > Oz > Wire > Shield >>>>>> Everything else >>> homeland ugh
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: *kdo
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NJORL: celkem sympaticky se zase rozjel Homeland

    PETINY: Wire je absolutni serialova spicka. Jestli jsi nevidel Shield, tak taky doporucuju (samozrejme uz vim, od se ozve, ze ho to nechylo, ale to uz je folklor ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam