• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    ZOLTY: v tom plíšku jsou oba psi a číča s bílým pozadím.
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    dovolim si sem malou reklamu výrobků své ségry, myslim, že to může majitele chlupáčů zajímat:

    mám šikovnou sestru, která vyrobí smaltem na přívěšek jakýkoliv motiv od zvířat ( psy, kočky, morčata, králíky, papouchy ) po vaše záliby ( fotbal, vaření, horoskop, květiny apod ) a co si kdo namane.. Materiál je buď barevné sklíčko ( na vzoru kočičky, velryba, retardpták a kytka ) nebo kovový plíšek ( psy ) a pevný drátek okolo krku buď černé, nebo zlaté barvy.. tvar přívěšku je libovolný, barva smaltu pouze v barvách, které jsou na obrázku, lze kombinovat jak je libo ( když bude poptávka po jiné barvě větší, koupí se(: )


    cena 80,-.. pošta


    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    ZRK: jestli budeš kupovat ber radši L, já teď koupila na Angínu L - je to velmi podměrečná retrívřice a je jí to jen tak tak povolený všude kde to jde...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kdyby někdo měl doma postroj pro pejska do auta, ze kterýho vyrostl, beru - na Appouše, takže asi M/L? Praha
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    _AGI_: to by bylo fajn) nebo nechteny vzorecky
    RUTH
    RUTH --- ---
    * Sháním někoho, kdo by si mohl vzít psa:10.měsíců je úplně super, kdyby jste někdo měl možnost si ho wzít dejte mi sím wědět : 737144074, ... Je béžovo-pískový, má dlouhý uši, je hodnej, chytrej, vypadá dejme tomu jako fenek :) Moc dík* Mona**

    DSC_0238_23.jpg (3838859 B)
    _AGI_
    _AGI_ --- ---
    ENKATT: jo, proc ne, ale asi se nam moc casto nestava, ze by tam neco proslo....je to malej kramek s docela slusnym obratem...ale zeptam se sefika, ja to mam jako brigadu a bejvam tam jen nekolik dnu v tydnu
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    GIRAFFKA: četlas to?.) ikeu samo znam, vim že to tam maj ale mě de o trochu jiný rozměry než si mi poslala.. každopádně dík
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    _AGI_: kdyz me u toho- co delate s proslejma grnaulema a konzervama? nechteli byste je davat utulku? nebo prodavat za vyrazne nizsi cenu?
    _AGI_
    _AGI_ --- ---
    CAMELLA: Delam v Davli v chovatelkach, sefik dostava od taty svy pritelkyne seno z louky z podkrkonosi, a pak si ho sam bali. Sacek stoji dvacku, objem presne nevim, neni to moc - max. 20l, ale mozna by se s nim dalo dohodnout na nejakym vetsim baleni....kdyztat se ozvi do posty, muzu ti na nej poslat cislo
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CAMELLA: samozrejme, nevyprudit na nyxu kazdy den alespon 3 lidi, tak neusnu :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    FERENCZY: tak nejběžněji používaný je jutovy pytel na brambory (tj. cca 100x50cm, litráž nevím). Nicmene tím mělo být hlavně řečeno, že toho nechci metrák, ale ani pytlíček 10l. Imho zbytečně prudíš, normálnímu člověku to dojde, případně je tu pošta.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CAMELLA: "jutovy pytel" je nejaka obecne uznavana jednotka objemu ci vahy? (samozrejme vim, ze neni, jutove pytle se vyrabeji v nejruznejsich objemech a nosnostech, takze je ta poptavka mirne nesmyslna)
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    shánim cokoliv co by se dalo použít jako dno klece, rozměry ideálně 100 na 50cm, aby se na to dala zakotvit klec,) co nejlevněji.) nejlíp praha a okolí. /nechci kupovat celou klec využila bych stejně jenom to dno/ díky za jakýkoliv tipy..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Poptávám kvalitní luční seno, volně ložené. Ideálně možnost pravidelného odběru po menších částech (např. 1-2 jutove pytle měsíčně). Praha a okolí, nejlepe praha-západ.
    ARZA
    ARZA --- ---
    Nabízím do láskyplných rukou kanárka
    Myslim že na chov moc není, je to pravděpodobně samička, ale k mateřským povinnostem se zatím moc nemá. Nemám pro ní vhodnýho samce a ruší mi zbytek osazenstva při hnízdění.
    Je to tuším červená mozaika, tzn převážně bílá, červený znaky. K pokoukání a vyzvednutí je v Praze na Balabence. Nemůžu k ní ale bohužel nabídnout klec:(
    Ráda poradím s chovem nebo čímkoli okolo. Podrobnosti v poště
    BEENYY
    BEENYY --- ---
    GIO: nene..od babičky...
    GIO
    GIO --- ---
    PAFKA: napis id enkatt nebo tabby
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    takže:
    to štěně: [ PAFKA @ ZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY ] Karol dnes někomu udala, teď mi volala, že si ho vzala nějaká holka z nyxu.

    A to kote, potřebuji takhle narychlo protože jedem v patek nebo sobotu k tchyni, kterou nedávno opustila kočka (asi patnáctiletá) ...no a my tam zas tak často nejezdíme. Takže když ho nepřivezem ted, tak bude čekat další pulrok, než se tam zas dokopem.

    GIO ty tam píšeš, že ne pro hada...kotata se dávaj taky hadům?? To jsem např. nevěděla. .... takže ne pro hada, ale pro tchyni.

    Objevila se tu hned 2x nabídka kotěte, ale bohužel vše dost daleko od Prahy.
    Takže já potřebuji sehnat rychle kotě (pohlaví i barva libovolná) nejlépe v Praze, protože jsem do večera v práci...a v Praze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam