• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    SNELA
    SNELA --- ---
    Super diky moc
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Dlouhodobě prodáváme krmivo pro psy,značek.BELCANDO,FIRSTMATE a nové holandské krmivo DOG LOVERS GOLD (se kterým jsem já osobně velmi spokojená) dále krmivo pro kočky značky FIRSTMATE-momentálně v akci 25kg za 1250kč.rozvoz po praze a okolí zdarma až domu,dobrá dostupnost take plzen-sever a okolí rakovníku.v případě zajmu prosím pošta
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Prodám 4 nerezové misky, průměr misky naspod ( gumová obruba ) je 16cm. HOdí se pro kočky, nebo malé psíky. PC za kus 28,-.. všechny 4 prodám za 60kč. Jsou lehce poškrábané od mytí drátěnkou


    a pak 2 misky DOG IT, střední. Pro malého psíka. 500ml. PC za kus 98,- , na netu je za 86,-, takže dejme tomu je obě prodám za 100,-.. jsou téměř nepoužívané, protože jsem je koupila kočkám a oni z nich neumí jíst - maj vysoký okraj


    při odběru všech misek najednou cena: 150,-

    ceny kdyžtak řešme v poště, pokud se to někomu bude zdát přemrštěný.. Pardon za velikost fotek
    ZRK
    ZRK --- ---
    SNELA: ID Smartchin radila zveráč někde na Bubenči tušim, se jí zeptej...že prý se tam s nima dá dohodnout víceméně na jakymkoli mase v jakymkoli množství;)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    ZOLTY: ale ta diskuze se promazaná, takže snad si toho tvého inzerátu dotyčný/á, který to doporučoval všimne
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    SNELA: už se to tady probíralo.. někdo tady doporučoval snad nějaký zverimex, kde se to dalo objednat i ve větším množství..
    SNELA
    SNELA --- ---
    Aho poradite mi kde sehnat (idealne praha branik nebo pobliz letne)zverimex, kde prodavaj mrazeny kvalitni maso za dobrou cenu??
    ARZA
    ARZA --- ---
    hmm, tak jsem objednala z obchodu prozviratka.cz a ted zjistuju, kdyz uz mi tu objednavku vezou, ze misto toho, co jsem uplne nejvic a nejrychleji potrebovala, jsem zaklikla neco jinyho:\\\
    takhle kdybyste nekdo chtel tohle krmivo
    http://www.prozviratka.cz/chovatelske-potreby/cliffi-premium-parrot-pro-papousky-500g-4681.html
    tak tu mam dva baliky uplne k nicemu :(((
    a kanary budu mit dalsi rok vybledly:\
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    sháním levnou klec,pro krečka:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Potkaní miminka;)

    ChS D´Elégance přijímá předběžné rezervace na již narozený vrh C s PP. Předpokládaná doba odběru 11. srpna 2009. Matka Akire D´Elégance, otec Faramir z Niflheimu - oba nádherní, chovní 1. Mláďata v barvách topaz/buff, znaky self, varieta rex (předpoklad super krásných kudrnek poděděných ze strany otce)...budou vhodná na chov, výstavy a budou i skvělými mazlíky. Dále daruji 4 černá zachráněná strakatá mimča po samičce, která nám dělala kojnou. Miminka od nás odejdou vymazlená, zvyklá na společnost dalších potkánků, na psa, na běžný domácí ruch. K odběru v Praze, popř. po dohodě i v jiných městech. Více na http://elegance.vesele.info/vrh-c

    EZOTEREZKA
    EZOTEREZKA --- ---
    ahoj, nema nekdo zajem o dve morcatka a jednoho kralika (beranek)??? Piste do posty...
    Zn.: Pouze do dobrych rukou...
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nabízím mističky a držky na zeleninu pro hlodavce nebo fretku:

    Výměnou nebo za symbolickou cenu.
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Dlouhodobě prodáváme krmivo pro psy,značek.BELCANDO,FIRSTMATE a nové holandské krmivo DOG LOVERS GOLD (se kterým jsem já osobně velmi spokojená) dále krmivo pro kočky značky FIRSTMATE-momentálně v akci 25kg za 1250kč.rozvoz po praze a okolí zdarma až domu,dobrá dostupnost take plzen-sever a okolí rakovníku.v případě zajmu prosím pošta
    ARZA
    ARZA --- ---
    Jinak budu mít v průběhu 14dní až měsíce k odběru malý kanárky. Bílá barva, občas nějakej tmavej znak:) Čekám jen až se úplně přepeří a nebudou závislí na dokrmení od samičky.
    Jinak tu mám k odběru dospělou samičku, bílá s červenou mozaikou.
    Praha, Libeň
    ARZA
    ARZA --- ---
    Poptávám toto krmivo:

    ideálně pokud by někdo věděl o e-shopu odkud by zasílali hodně rychle, nebo zverimexu v Libni nebo Holešovicích. Mam strašlivě málo času:((
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Pes v nouzi - Inzerce psů, seznam chovatelských stanic, kynologické články
    http://dogsite.cz/pes-v-nouzi.html
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    [ BALAENA @ ZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY ]
    když vidím ten svůj inzerát: oba pytle, jak Profilum, tak Eukanuba, jsou NENAČATÉ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam