• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    Toto je klub, kde můžete vkládat inzeráty, které se týkají POUZE:
    - zvířátek
    - vašich služeb pro zvířecí páníčky
    - chovatelských potřeb a všeho, co je třeba pro spokojenost mazlíčků...
    Toto není poradna!!
  • PROSÍM VYVARUJTE SE NEGATIVNÍCH REAKCÍ NA INZERÁTY OSTATNÍCH - ŘEŠTE TO V POŠTĚ
  • Je zakázáno vkládat pochybné inzeráty typu : "Labradorské fence se narodilo 15 štěňat, bohužel je nemůže všechny uživit, proto si prosím kupte štěňátko, jinak ho utopíme" .. tudíž žádný SPAM.. třeba se koukněte na tenhle příklad...
  • rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ENKATT:id zrk není online, mimina mám u sebe nyní já. Ale mimina nejsou holá..ovšem už jsou k odberu:)
    kdyžtak http://elegance.vesele.info/vrh-c
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MI_MI: id zrk
    MI_MI
    MI_MI --- ---
    čuzz!!shánim holýho potkánka...nemáte někdo náhodou mláďata??dík
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Každý má právo vkládat sem svůj inzerát kolikrát chce..HAWK
    MONA123
    MONA123 --- ---
    KACHNY: sorry,ale pokaždý když to sem znovu hodím,někdo se mi ozve..nikdo tě nenutí to číst
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    MONA123: prosím už ne.
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Dlouhodobě prodáváme krmivo pro psy,značek.BELCANDO,FIRSTMATE a nové holandské krmivo DOG LOVERS GOLD (se kterým jsem já osobně velmi spokojená) dále krmivo pro kočky značky FIRSTMATE-momentálně v akci 25kg za 1250kč.rozvoz po praze a okolí zdarma až domu,dobrá dostupnost take plzen-sever a okolí rakovníku.v případě zajmu prosím pošta
    ZRK
    ZRK --- ---
    ChS D´Elégance přijímá rezervace na již narozený vrh C s PP. Předpokládaná doba odběru 11. srpna 2009. Matka Akire D´Elégance, otec Faramir z Niflheimu - oba nádherní, chovní 1. Mláďata v barvách topaz/buff, znaky self, varieta rex (předpoklad super krásných kudrnek poděděných ze strany otce)...jsou vhodná na chov, výstavy a budou i skvělými mazlíky. Dále daruji 4 černá zachráněná strakatá mimča po samičce, která nám dělala kojnou. Miminka od nás odejdou vymazlená, zvyklá na společnost dalších potkánků, na psa, na běžný domácí ruch. K odběru v Praze, popř. po dohodě i v jiných městech. Více na http://elegance.vesele.info/vrh-c
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    prodám knihu o chovu Border Kolie - Esther Verhoef- Verhallen, nakladatelství REBO
    ... nezničená,ve výborném stavu...!!
    Cena 70,-
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    doporucuju :-) dodani bylo do druheho dne az domu az do sklepa..tahat sama byhc to nechtela
    objednavali sme si 75 kg kociciho

    MONA123 --- --- 10:16:59 20.7.2009
    taglink
    Dlouhodobě prodáváme krmivo pro psy,značek.BELCANDO,FIRSTMATE a nové holandské krmivo DOG LOVERS GOLD (se kterým jsem já osobně velmi spokojená) dále krmivo pro kočky značky FIRSTMATE-momentálně v akci 25kg za 1250kč.rozvoz po praze a okolí zdarma až domu,dobrá dostupnost take plzen-sever a okolí rakovníku.v případě zajmu prosím pošta
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SMARTCHIN: kdo nemá Facebook, tak se na ty fotky nekoukne...
    KNX
    KNX --- ---
    Daruji krecky dzungarske,
    Praha 9.
    ARZA
    ARZA --- ---
    Tak, uz mam i nejake foto:-)
    Takze kanarci k odberu, Praha Liben
    http://arza.rajce.idnes.cz/kanarci_mladi/
    SPACEMAN_86
    SPACEMAN_86 --- ---
    SPACEMAN_86
    SPACEMAN_86 --- ---
    Jsme krásní a roztomilí tvorečkové. Narodili jsme se 7.6.2009. na Praze 6 - Už umíme docela chodit na záchod, nejsme frustrovaní, rádi jíme, hrajeme si, objevujeme, a uvítali bychom i kousek zeleně a volnosti... Je nás pět, dva kocourci a tři kočičky... CHCETE NÁS? prosim do posty.. abych to tu nez.sral tak poslu vic fotek na mejl.... diky

    SNELA
    SNELA --- ---
    Super diky moc
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Dlouhodobě prodáváme krmivo pro psy,značek.BELCANDO,FIRSTMATE a nové holandské krmivo DOG LOVERS GOLD (se kterým jsem já osobně velmi spokojená) dále krmivo pro kočky značky FIRSTMATE-momentálně v akci 25kg za 1250kč.rozvoz po praze a okolí zdarma až domu,dobrá dostupnost take plzen-sever a okolí rakovníku.v případě zajmu prosím pošta
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Prodám 4 nerezové misky, průměr misky naspod ( gumová obruba ) je 16cm. HOdí se pro kočky, nebo malé psíky. PC za kus 28,-.. všechny 4 prodám za 60kč. Jsou lehce poškrábané od mytí drátěnkou


    a pak 2 misky DOG IT, střední. Pro malého psíka. 500ml. PC za kus 98,- , na netu je za 86,-, takže dejme tomu je obě prodám za 100,-.. jsou téměř nepoužívané, protože jsem je koupila kočkám a oni z nich neumí jíst - maj vysoký okraj


    při odběru všech misek najednou cena: 150,-

    ceny kdyžtak řešme v poště, pokud se to někomu bude zdát přemrštěný.. Pardon za velikost fotek
    ZRK
    ZRK --- ---
    SNELA: ID Smartchin radila zveráč někde na Bubenči tušim, se jí zeptej...že prý se tam s nima dá dohodnout víceméně na jakymkoli mase v jakymkoli množství;)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    ZOLTY: ale ta diskuze se promazaná, takže snad si toho tvého inzerátu dotyčný/á, který to doporučoval všimne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam