• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    Známá off nyx nabízí:

    Pohlídáme Vaši kočku během dovolené v Praze v rodině v bytě zařízeném pro kočky, bez klece, bez kotce. Sítě v oknech jsou samozřejmostí a ještě "sluneční voliéra", aby se měla číča kde kočky vyhřvat . Dlouholetá zkušenost, nám dovolila specializovat se i na zvířata chronicky nemocná, která berou léky v jakékoli podobě (např cukrovka-inzulín, epilepsie, zvíře po zranění), můžeme podávat klinické diety. Podmínka přijetí : platný očkovací průkaz s trojkombinací, snášenlivost s další neagresivní kočkou. Dospělé kocoury přijímáme pouze kastrované. Kontakt : hlidani-kocek@volny.cz , tel.: 739401843 .
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Pracuji v ZOO ve dvoře - v chovatelských potřebách a akvateraristice, která se zaměřuje na odchov papoušků a hledáme novou kolegyni na HPP.

    Místo: Arbesovo náměstí, Praha 5 - Smíchov

    Podmínky: praxe v oboru, či zkušenosti s chovem zvířat

    Nástup: září 2009

    POkud máte zájem, zašlete svůj životopis na mail: info@zoovedvore.cz

    a jen nějaké informace a fotky: ZOO ve dvoře , nebo se přijdte podívat..

    ( pokud jen pošlete životopis, tak neuvádějte, že zdroj, kde jste inzerát četli, byl nyx.. hledám svou budoucí kolegyni na vlastní pěst:))

    LYREL
    LYREL --- ---
    Prodám přepravku na kočku, moje je šedo fialová, párkrát použitá. Mám dvě. Popř. vyměním za pytlík kotěcích granulí Acana nebo proplan. Cena přepravky je 300,-



    K osobnímu předání Praha, IP Pavlova. Spěchá, budu se stěhovat a nechce se mi ji táhnout:-)

    PYTHIA
    PYTHIA --- ---
    prodavam klec pro morce...pripadne fotky a podrobnosti v poste...je dost velka...cena kolem 700,- prip.dohoda...nejsem z okoli Prahy, ale z Moravy
    MI_MI
    MI_MI --- ---
    jj dík wšem zatim
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    nahatý potkani jsou rozhodně ve zverimexu v eliášově, ovšem rodiče jsou boužel sourozenci...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ENKATT:id zrk není online, mimina mám u sebe nyní já. Ale mimina nejsou holá..ovšem už jsou k odberu:)
    kdyžtak http://elegance.vesele.info/vrh-c
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MI_MI: id zrk
    MI_MI
    MI_MI --- ---
    čuzz!!shánim holýho potkánka...nemáte někdo náhodou mláďata??dík
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Každý má právo vkládat sem svůj inzerát kolikrát chce..HAWK
    MONA123
    MONA123 --- ---
    KACHNY: sorry,ale pokaždý když to sem znovu hodím,někdo se mi ozve..nikdo tě nenutí to číst
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    MONA123: prosím už ne.
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Dlouhodobě prodáváme krmivo pro psy,značek.BELCANDO,FIRSTMATE a nové holandské krmivo DOG LOVERS GOLD (se kterým jsem já osobně velmi spokojená) dále krmivo pro kočky značky FIRSTMATE-momentálně v akci 25kg za 1250kč.rozvoz po praze a okolí zdarma až domu,dobrá dostupnost take plzen-sever a okolí rakovníku.v případě zajmu prosím pošta
    ZRK
    ZRK --- ---
    ChS D´Elégance přijímá rezervace na již narozený vrh C s PP. Předpokládaná doba odběru 11. srpna 2009. Matka Akire D´Elégance, otec Faramir z Niflheimu - oba nádherní, chovní 1. Mláďata v barvách topaz/buff, znaky self, varieta rex (předpoklad super krásných kudrnek poděděných ze strany otce)...jsou vhodná na chov, výstavy a budou i skvělými mazlíky. Dále daruji 4 černá zachráněná strakatá mimča po samičce, která nám dělala kojnou. Miminka od nás odejdou vymazlená, zvyklá na společnost dalších potkánků, na psa, na běžný domácí ruch. K odběru v Praze, popř. po dohodě i v jiných městech. Více na http://elegance.vesele.info/vrh-c
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    prodám knihu o chovu Border Kolie - Esther Verhoef- Verhallen, nakladatelství REBO
    ... nezničená,ve výborném stavu...!!
    Cena 70,-
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    doporucuju :-) dodani bylo do druheho dne az domu az do sklepa..tahat sama byhc to nechtela
    objednavali sme si 75 kg kociciho

    MONA123 --- --- 10:16:59 20.7.2009
    taglink
    Dlouhodobě prodáváme krmivo pro psy,značek.BELCANDO,FIRSTMATE a nové holandské krmivo DOG LOVERS GOLD (se kterým jsem já osobně velmi spokojená) dále krmivo pro kočky značky FIRSTMATE-momentálně v akci 25kg za 1250kč.rozvoz po praze a okolí zdarma až domu,dobrá dostupnost take plzen-sever a okolí rakovníku.v případě zajmu prosím pošta
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SMARTCHIN: kdo nemá Facebook, tak se na ty fotky nekoukne...
    KNX
    KNX --- ---
    Daruji krecky dzungarske,
    Praha 9.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam