• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    Toto je klub, kde můžete vkládat inzeráty, které se týkají POUZE:
    - zvířátek
    - vašich služeb pro zvířecí páníčky
    - chovatelských potřeb a všeho, co je třeba pro spokojenost mazlíčků...
    Toto není poradna!!
  • PROSÍM VYVARUJTE SE NEGATIVNÍCH REAKCÍ NA INZERÁTY OSTATNÍCH - ŘEŠTE TO V POŠTĚ
  • Je zakázáno vkládat pochybné inzeráty typu : "Labradorské fence se narodilo 15 štěňat, bohužel je nemůže všechny uživit, proto si prosím kupte štěňátko, jinak ho utopíme" .. tudíž žádný SPAM.. třeba se koukněte na tenhle příklad...
  • rozbalit záhlaví
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    DASA: to se mi stalo včera, jenže já jsem zjistila, že nemám povolený internetový obchod kartou - to musím zaktivovat. Já se spíš bojím dát někomu jen tak číslo karty - aby mi nevyluxoval konto ...¨¨

    NEVENA: děkuji za info :-)
    DASA
    DASA --- ---
    ZELINKA: já mam bohužel špatnou zkušenost. Komunikace s nimi byla dost špatná. Poprosili mě o znovuzadání čísla kreditky a i když jsem to provedla, přišel mi ten samý mail znovu. Opět jsem jim číslo poslala. Po týdnu, kdy objednávka stále nebyla přijata a nereagovali na dotaz, zda jsou moje údaje již v pořádku, jsem objednávku zrušila. Asi dva dny na to mi potvrdili zrušení s tím, že měli problémy v systému. Což se dá pochopit, bohužel jsem to celých 9 dnů nemohla tušit a zboží jsem potřebovala...Takže já nedoporučím. Ceny pěkné, ale zboží jsem se nedočkala...
    MYSAK23
    MYSAK23 --- ---
    daruji do dobrých rukou stříbrného peruánského potkana a bílého králíka...
    potkana sem adoptovala před rokem a půl a králíka před půl rokem, ale bohužel se o ně nemohu dále starat, stěhuji se do malého bytu :( pište prosím do pošty, děkuji
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ZELINKA: Ano a jen dobrou:)
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    mám dotaz.... nemáte někdo zkušenost s nákupem v tomto obchodě? http://www.zoohit.cz/shop
    WELLIW
    WELLIW --- ---
    Daruju fenku(voříška) malá,veselá,hodně hravá. stáří asi 1 rok.Kontakt tel.728 360 430
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    Mam ted v akvariu docela dost ancistrusu (ci jak se to spravne jmenuje, ale urcite vite co myslim), no a moje akvarium je dost maly na to, az budou vsichni velky, takze kdyby nekdo chtel, tak daruji kolik kdo chce a jestli chcete i jednoho dospelyho, tak je taky mozno, ptz takhle to dal nejde :D ... praha... piste do posty... dik
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    PRODAM Postýlka Sof Bed:

    Info:
    Skládací postýlka pro zvíře do 37 kg. Rozměry rozbalené postýlky 86,5h x 86,5š x 34,5v cm a sbalené 88h x 7š x 34,5v cm. Hmotnost 4,72 kg. Jednoduchá instalace. Není potřeba žádné nářadí. Složíte během několika sekund! Ideální pro starší zvířata nebo pro zvířata s kloubními problémy. Navržená tak, aby bylo Vaše zvíře v zimě odděleno od chladné podlahy, naopak v létě pomáhá udržovat zvíře v chladu od rozpáleného povrchu. Velmi odolný a pevný trubkovitý rám. Omyvatelný, voděodolný potah je pogumovaný a velice pohodlný. Ideální na cesty, díky lehké konstrukci široké množství použití. Potah je pratelný na 30 C.

    Mám 2 jedna je nová ještě v krabici druhá cca 2 měsíce používana.
    cena 700 za tu starší 800 za novou (cena na netu 1090)
    http://www.promazliky.cz/obchod/detail/2493/postylka_sof_bed
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Prodám luxusní psí boudu. Špičkově řemeslnicky zpracovaná. Nová, nepoužitá (tomu našemu se tam nechce). Zateplená, uvnitř omyvatelné lino, zvenku lazurované palubky - omyvatelná i zvenku. Dvě místnosti. Asfaltová strešní krytina. Bouda je postavena na paletě. Bouda připravena k převozu.

    Rozměry:
    121x83 výška uvnitř 62 cm. Velikost vchodu je 25x21 cm. Větší místnost má šířku 60cm, předsíň 51 cm
    I
    I
    I
    I
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Pokud máte zájem o něco z akčních cen,pište co nejrychleji,podle zkušeností víme,že je to hodně rychle pryč.
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Dlouhodobě nabízíme krmivo pro psy značek FIRSTMATE,DOG LOVERS GOLD,BELCANDO -nyní akční cena Belcando-dinner 25 kg za 1515 kč,Belcando-Premium 25 kg za 1645 kč
    Pro kočičky-Leonardo,Arden grange-ceny se pohybují kolem 100 kč za kilo.
    a nové Nuova Fattoria, složení: proteiny 32%,tuk 18%,popel 9%, vláknina 3%, vlhkost 8%,
    stravitelnost 90%, proteinové zdroje živočišného původu 97%.Vit. A
    14000I.U., vit. D3 1800I.U., vit. E 105mg/kg, Cu 9 mg/kg. Stojí 900 za 15
    kg.( 60 kč/ kg) .Zatím máme 4 pytle na zkoušku,pokud by chutnalo domluvíme se s dodavatelem a větší zásilku z Italie.

    Dovoz po Praze zdarma,více info v poště.
    GIO
    GIO --- ---
    daruju kotatko, kocicka mourovata, zachranena pred sezranim sem, k dispozici je i jeji mamina pokud by byl zajem..¨
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: praha
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Kamarádka z Bohnic má k odběru mourovatá koťata - kluky i holky. Bližší info a foto zašlu na požádání.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    Ahoj:)

    pro takovy mensi vyzkum jednoho pristroje (postel pro psy - RehaPet - zarizeni pro rehabilitaci zviratek) hledame nekoho, kdo chova pejska s nemocnyma nozkama, kloubama (dysplazie etc.) pro pozorovani (nejlepe Praha a okoli). Vice info me do posty, nebo lepe na tomto tel.cisle 777 60 86 50 (zpravy zde nesleduji).

    o podobnem pristroji ale pro lidi se muzete docist zde : www.biosynchron.cz, vse je ve vyvinu :)
    GIO
    GIO --- ---
    mam, maly, a mam i jejich maminku..
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    pošta prosím.Díky
    BULKA1
    BULKA1 --- ---
    Nemáte nebo neplánujete někdo koťátka??
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    předběžně nabízim devět mimin křečků viz: [ GIRAFFKA @ Ušatí chlupáči ]
    MONA123
    MONA123 --- ---
    kámoška daruje fretku-samce,ihned k odběru..v případě zájmu prosím pošta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam