• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    MONA123
    MONA123 --- ---
    kámoška daruje fretku-samce,ihned k odběru..v případě zájmu prosím pošta
    JIKROCENTRISTA
    JIKROCENTRISTA --- ---
    BLOODY_COUNTESS: pruvlek na obojek, to je pro me celkem dulezita informace :-) Diky, stavim se tam a mrknu se po nem.
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    JIKROCENTRISTA: naše fena má obyčejnej trojuhleník látky s průvlekem na obojek. teď takový prodávali na Mladoboleslavský v chovatelskejch potřebách (tady http://www.veterina.kheiron.cz/index.php/veterina-kbely.html) ve slevový krabici za 29,- :)
    JIKROCENTRISTA
    JIKROCENTRISTA --- ---
    Nemate nekdo prosim zkusenosti se satky pro psy? Je lepsi na zapinaci sponu, na suchy zip, klasicky vazaci?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    ZOLTY: zamluveno
    GIO
    GIO --- ---
    ja to davam psum jako pamlsky a zerou mi to.)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    včera jsem si koupila nový Hills nature best pro dospělé kočky, 300g, kuřecí příchuť.. ty smradi se toho ani nedotkli, tudíž je v tom balíčku plných 300g..

    poněvadž dělam ve zveráči, měla jsem to za 80,-..

    přenechám za čokošku milku:)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    Známá off nyx nabízí:

    Pohlídáme Vaši kočku během dovolené v Praze v rodině v bytě zařízeném pro kočky, bez klece, bez kotce. Sítě v oknech jsou samozřejmostí a ještě "sluneční voliéra", aby se měla číča kde kočky vyhřvat . Dlouholetá zkušenost, nám dovolila specializovat se i na zvířata chronicky nemocná, která berou léky v jakékoli podobě (např cukrovka-inzulín, epilepsie, zvíře po zranění), můžeme podávat klinické diety. Podmínka přijetí : platný očkovací průkaz s trojkombinací, snášenlivost s další neagresivní kočkou. Dospělé kocoury přijímáme pouze kastrované. Kontakt : hlidani-kocek@volny.cz , tel.: 739401843 .
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Pracuji v ZOO ve dvoře - v chovatelských potřebách a akvateraristice, která se zaměřuje na odchov papoušků a hledáme novou kolegyni na HPP.

    Místo: Arbesovo náměstí, Praha 5 - Smíchov

    Podmínky: praxe v oboru, či zkušenosti s chovem zvířat

    Nástup: září 2009

    POkud máte zájem, zašlete svůj životopis na mail: info@zoovedvore.cz

    a jen nějaké informace a fotky: ZOO ve dvoře , nebo se přijdte podívat..

    ( pokud jen pošlete životopis, tak neuvádějte, že zdroj, kde jste inzerát četli, byl nyx.. hledám svou budoucí kolegyni na vlastní pěst:))

    LYREL
    LYREL --- ---
    Prodám přepravku na kočku, moje je šedo fialová, párkrát použitá. Mám dvě. Popř. vyměním za pytlík kotěcích granulí Acana nebo proplan. Cena přepravky je 300,-



    K osobnímu předání Praha, IP Pavlova. Spěchá, budu se stěhovat a nechce se mi ji táhnout:-)

    PYTHIA
    PYTHIA --- ---
    prodavam klec pro morce...pripadne fotky a podrobnosti v poste...je dost velka...cena kolem 700,- prip.dohoda...nejsem z okoli Prahy, ale z Moravy
    MI_MI
    MI_MI --- ---
    jj dík wšem zatim
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    nahatý potkani jsou rozhodně ve zverimexu v eliášově, ovšem rodiče jsou boužel sourozenci...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ENKATT:id zrk není online, mimina mám u sebe nyní já. Ale mimina nejsou holá..ovšem už jsou k odberu:)
    kdyžtak http://elegance.vesele.info/vrh-c
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MI_MI: id zrk
    MI_MI
    MI_MI --- ---
    čuzz!!shánim holýho potkánka...nemáte někdo náhodou mláďata??dík
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Každý má právo vkládat sem svůj inzerát kolikrát chce..HAWK
    MONA123
    MONA123 --- ---
    KACHNY: sorry,ale pokaždý když to sem znovu hodím,někdo se mi ozve..nikdo tě nenutí to číst
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    MONA123: prosím už ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam