• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    KACHNY: komplet vybaveni podle toho co mi bylo řečeno ja tomu houby rozumím...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Poptávám:
    nějaký domeček a škrabátka pro kočky za přijatelnou cenu. Pište do pošty.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    zdarma za odvoz dvě želvy s komplet vybavením ( akvárko (96 x 60x ? sem zapomela změřit ).. je to ze školky kam je pořídila paní učitelka do třídy želviček, paní učitelka odešla želvy tam nechala , nemá se o ně kdo starat a po přestěhování do nové třídy se ani nikam nevejdou... rozmyslejte co nejrychleji musí rychle pryc...

    http://picasaweb.google.com/kachnycka/DropBox?authkey=Gv1sRgCKmPzPyh-8yW5wE&pli=1&gsessionid=ASMWk8H12uIHnwqhcXb7NA#5381321361368888674
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Prodám kompletní vybavení pro začínajícího chovatele rybyček, ptáků nebo hlodavců.
    Pro hlodavce za odnos nebo třeba láhev bílého Lambruska z Alberta za 39,-Kč ;)
    Na rybičky za 1500,- celý set (viz odkaz)
    Pro ptáky za 500,- celý set.

    http://picasaweb.google.com/mirekpavel/ChovatelskeSadyProZacinajici?feat=directlink

    U posledních dvou stačí jen koupit obyvatele ;) Vše funkční.
    Prahy 5
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    Potřebovala bych rady, kde najdu nějaký obchody s krmiva pro kočky v Brně a okolí, kde mají dobrý ceny, velká balení (10 kg a více) a otevřeno i o víkendu. Děkuju
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    nabízím dvanáctikilové balení psích granulí Profilum pro kontrolu hmotnosti (pro psy se sklonem k nadváze)
    v e-shopech jsem viděla ceny od 1015 do 1200 Kč
    a tříkilové balení granulí Eukanuba Adult pro menší psy se sklonem k obezitě
    (v e-shopech od 385 Kč výš)
    OBOJE GRANULE JSOU NENAČATÉ

    prodám obojí dohromady za 1000 Kč, můžu přidat pytlík sušených plic, případně další psí mlsky, pokud ještě nějaké objevíme. mamce zemřela fenka a nového psa pořizovat nebude, takže je to k dispozici.

    osobní odběr v Pardubicích nebo v Praze, případně o víkendu nedaleko Přelouče
    BUCZOID
    BUCZOID --- ---
    zdárek všíchni mam poslední 2 pejsky jeden pes flekatej a jedna fenka černá máma je beauceron(francouzské honácké plemeno) a táta je stafford příšti sobotu jim budou dva měsíce takže sou už krásně k udání cena 500 kč za odčervení a očkování bližší info pošta nebo tel 724929352 fotky na buczo.rajce.idnes.cz
    NARCOPOLO
    NARCOPOLO --- ---
    kotata, 2 kluci, 1 holka, ted maj 7 tydnu

    do posty tady nebo 774 155 746 (michal)



    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    CAMELLA: děkuju, jsem uklidněna... ještě by to měl pochopit můj muž :-) ale včera už se nakonec tvářil smířlivě, když jsem zjistila v bance, že lze stanovit limit na výběr z internetu (navíc lze neomezeně transakci povolovat a znovu zakazovat) :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ZELINKA: to číslo nedáváš jim, maj stránky označený logem karet, takže na to je použivan spešl zabezpečený program..ten obchod se k tvym udajum nedostane, to se neboj, jde to čistě přes banku.
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    DASA: to se mi stalo včera, jenže já jsem zjistila, že nemám povolený internetový obchod kartou - to musím zaktivovat. Já se spíš bojím dát někomu jen tak číslo karty - aby mi nevyluxoval konto ...¨¨

    NEVENA: děkuji za info :-)
    DASA
    DASA --- ---
    ZELINKA: já mam bohužel špatnou zkušenost. Komunikace s nimi byla dost špatná. Poprosili mě o znovuzadání čísla kreditky a i když jsem to provedla, přišel mi ten samý mail znovu. Opět jsem jim číslo poslala. Po týdnu, kdy objednávka stále nebyla přijata a nereagovali na dotaz, zda jsou moje údaje již v pořádku, jsem objednávku zrušila. Asi dva dny na to mi potvrdili zrušení s tím, že měli problémy v systému. Což se dá pochopit, bohužel jsem to celých 9 dnů nemohla tušit a zboží jsem potřebovala...Takže já nedoporučím. Ceny pěkné, ale zboží jsem se nedočkala...
    MYSAK23
    MYSAK23 --- ---
    daruji do dobrých rukou stříbrného peruánského potkana a bílého králíka...
    potkana sem adoptovala před rokem a půl a králíka před půl rokem, ale bohužel se o ně nemohu dále starat, stěhuji se do malého bytu :( pište prosím do pošty, děkuji
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ZELINKA: Ano a jen dobrou:)
    ZELINKA
    ZELINKA --- ---
    mám dotaz.... nemáte někdo zkušenost s nákupem v tomto obchodě? http://www.zoohit.cz/shop
    WELLIW
    WELLIW --- ---
    Daruju fenku(voříška) malá,veselá,hodně hravá. stáří asi 1 rok.Kontakt tel.728 360 430
    ADUSH
    ADUSH --- ---
    Mam ted v akvariu docela dost ancistrusu (ci jak se to spravne jmenuje, ale urcite vite co myslim), no a moje akvarium je dost maly na to, az budou vsichni velky, takze kdyby nekdo chtel, tak daruji kolik kdo chce a jestli chcete i jednoho dospelyho, tak je taky mozno, ptz takhle to dal nejde :D ... praha... piste do posty... dik
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    PRODAM Postýlka Sof Bed:

    Info:
    Skládací postýlka pro zvíře do 37 kg. Rozměry rozbalené postýlky 86,5h x 86,5š x 34,5v cm a sbalené 88h x 7š x 34,5v cm. Hmotnost 4,72 kg. Jednoduchá instalace. Není potřeba žádné nářadí. Složíte během několika sekund! Ideální pro starší zvířata nebo pro zvířata s kloubními problémy. Navržená tak, aby bylo Vaše zvíře v zimě odděleno od chladné podlahy, naopak v létě pomáhá udržovat zvíře v chladu od rozpáleného povrchu. Velmi odolný a pevný trubkovitý rám. Omyvatelný, voděodolný potah je pogumovaný a velice pohodlný. Ideální na cesty, díky lehké konstrukci široké množství použití. Potah je pratelný na 30 C.

    Mám 2 jedna je nová ještě v krabici druhá cca 2 měsíce používana.
    cena 700 za tu starší 800 za novou (cena na netu 1090)
    http://www.promazliky.cz/obchod/detail/2493/postylka_sof_bed
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Prodám luxusní psí boudu. Špičkově řemeslnicky zpracovaná. Nová, nepoužitá (tomu našemu se tam nechce). Zateplená, uvnitř omyvatelné lino, zvenku lazurované palubky - omyvatelná i zvenku. Dvě místnosti. Asfaltová strešní krytina. Bouda je postavena na paletě. Bouda připravena k převozu.

    Rozměry:
    121x83 výška uvnitř 62 cm. Velikost vchodu je 25x21 cm. Větší místnost má šířku 60cm, předsíň 51 cm
    I
    I
    I
    I
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Pokud máte zájem o něco z akčních cen,pište co nejrychleji,podle zkušeností víme,že je to hodně rychle pryč.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam