• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    Toto je klub, kde můžete vkládat inzeráty, které se týkají POUZE:
    - zvířátek
    - vašich služeb pro zvířecí páníčky
    - chovatelských potřeb a všeho, co je třeba pro spokojenost mazlíčků...
    Toto není poradna!!
  • PROSÍM VYVARUJTE SE NEGATIVNÍCH REAKCÍ NA INZERÁTY OSTATNÍCH - ŘEŠTE TO V POŠTĚ
  • Je zakázáno vkládat pochybné inzeráty typu : "Labradorské fence se narodilo 15 štěňat, bohužel je nemůže všechny uživit, proto si prosím kupte štěňátko, jinak ho utopíme" .. tudíž žádný SPAM.. třeba se koukněte na tenhle příklad...
  • rozbalit záhlaví
    KACJU
    KACJU --- ---
    DASA: Diky za tip :)
    DASA
    DASA --- ---
    KACJU: co tahle? http://www.allpet.cz/p1888-trixie-ap-ochranna-autosit-do-interieru-auta-1-m-x-1-m/
    M
    Když si to v Holešovicích vyzvedneš, máš to bez poštovnýho a ta cena je celkem ok.
    KACJU
    KACJU --- ---
    Ahoj,
    nevite kde levne sehnat takovou tu sitku do auta kufru, aby psi nemohli dopredu?
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    Ahojte,
    dostala jsem zprávu o feně hledající domov. Je to labrador a je jí rok. Je prý moc šikovná, má základní výcvik, baví jí aport a ráda vyhledává(i ve sněhu), je pracovitá. Je sice z Aše, ale to není takový problém,jezdím tam, tak bych jí třeba přivezla. Kdyby jste o někom věděli, tak dejte prosím vědět. Děkuji
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    Nevíte kde sehnat pelechy Pasadena s novými vzory? Viděla jsem je teď na výstavě, ale už jsem se nedostala k tomu, vzít si na paní kontakt a na netu to zatím nemůžu najít :(
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Po hooooodně dlouhé úvaze jsem se rozhodla k jednomu kroku: nabídnout pouze sem, milovníkům papoušků, svou senegalku. Změnila jsem zaměstnání a jsem neustále na cestách, doma víceméně jenom spim..a protože bydlim sama, senegalka nemá péči a pozornost, jakou by si zasloužila.

    Je ručně dokrmená, srpen 2009 narození, plně ochočená ( po puštění jí mám pořád na rameni, neklove, drbání, škrábání¨, hlazení - jooo, to má moc ráda.) Je zvyklá na kočky, psů se bojí ( psa nemám, jednou byl kamarád se psem a bála se ), nemluví

    řikám jí Sára, ale nijak zvlášt na to neslyší

    POUZE, JEN a VÝHRADNĚ člověku, který jí bude moct nabídnout každodenní pozornost a péči a senegalka nebude jen na ozdobu, či "na hraní" pro děti.

    Mám na ní klec 130x80x50, takže lze i s ní a veškerým vybavením ( houpačky, mističky apod )

    Protože sem furt v luftu, nechávám na sebe kontakt mobilní, ale prosim jen sms, prtoože bud budu v zahraničí a nezvednu volání, nebo budu spát a taky ho nezvednu. Na sms budu reagovat hned jak to půjde. Na nyxu se objevim tak 2-3x týdně, takže můžu reagovat se zpožděním, ta sms je jistota

    606 105 621

    Moje představa za senegalku a klec dohromady byla byla cca 5tis ( senegalka byla 6tis a 2tis klec ), ale můžem se nějak dohodnout, jde mi hlavně o to, aby se dostala do dobrých rukou.

    Po domluvě se lze i nezávazně dohodnout, že se přijdete na exota:) podívat do řeporyj, až budu doma.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Prodam bezpecnostni postroj pro kocky do auta
    nikdy nepouzity
    Akva-exo | Bezpečnostní postroj pro kočku nebo malého psa.
    http://www.akva-exo.cz/detail/pro-kocky/postrojky-a-obojky/jen-postrojky/2908/
    cenu nabidnete. Praha
    OTZ
    OTZ --- ---
    Ahoj.
    Do dobrých a pokud možno zkušených rukou daruji štěňata (máma beagle, otec asi rotvajler), celkem 8, 5 psíků, 3 fenky, narozeno včera, cca 3 už jsou zamluveny, jedno si chcem nechat.

    http://otz.wu.cz/pikz/stenatka/ komplet série fotek, jinak na ukázku mám 3 fotky v galerii
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    ENKATT: super, tak ja ti to po vanocich nejak predam...pripadne prijdu okouknout kocky doma ;oD
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    DZIMI: jo)
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    coz mi pripomina zeny, ze tu mam otifree jednou jen pouzity / jak mam dve kocky, tak si vystacej samy....chcete to nejaka?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    mam tu Frontline sprej - akorat prosla zarucni doba. to neznamena, ze by nebyl ok, jeste chvili bude, jen uz nevydrzi dlouho
    vymenim za krmivo pro kocky -upresnim
    Praha 5
    TERYFOX
    TERYFOX --- ---
    Dalmatin štěňata s PP černě i hnědě tečk., odběr ihned, cena dohodou,výb.socializovaná,odchov v bytě, výstavní i sport.předpokl., již 3x očkovaná, 4xodčervená, čipovaná,s PET pasy a certifik BAER bil.(audiometric.vyšetř.sluchu)- všechna oboustranně plně slyšící. Rodiče výst i sport.úspěšní- I.CH..GCH ČR, CH SR, Klub.vít., TOP dalmatin DK ČR 08,09, TOP working dalm.DKČR 07,08,09. Agility LA1,LA2, coursing licence.Trvalý kontakt vítán, s výchovou a výcvikem i vystavováním poradím,pomohu.Více na www.odbilelane.wbs.cz, mob. 723345138, mail: liskova54@seznam.cz
    Nebo více v poště
    OKENA
    OKENA --- ---
    Zavádim terárko a tak se různě poptávám, než zajdu do obchodu a utratim za to prachy. Kdyby se někomu doma válely přebytečný kamínky do akvárka, nějaký odpočívadla, vetší kameny, tak za nějakou drobnost bych pro ně měla další využití. Kdyžtak pošta.
    SANNY13
    SANNY13 --- ---
    CAMELLA: Jj,moc díky za upozornění. Neznáš tedy nějakou CHS v Praze?? Aspoň bych se podívala a domluvila se s našima. Já znám klasická morčátka, skinníky ne, ale sestra jo :0))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: jo a předpokládám že znáte (ty i ségra) specifika chovu skinníků...díky té absenci srsti se od normálních morčat lehce odlišují...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SANNY13: to už pravděpodobně budou bud zvířata starší, kterých se chovatel potřebuje z nějakých duvodu zbavit, nebo to může byt nějaký pofidérní chov...skinníci jsou docela náchylní na různé problémy a rozhodně bych si u nich dávala pozor na to, aby byli od slušného chovatele...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam