• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    dobře ty:)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    FREETEKK: tak jo, neni to sice uplne ono, ale ucel to splni. uzavrena matice s kulovou hlavou za 7 kc/kus :)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    TERRORIST: no pujdu zkusit Faboryho (srouby, matice), treba tam maji neco podobneho co na to sedne :)
    TERRORIST
    TERRORIST --- ---
    FREETEKK: řekla bych že ani nenajdeš, tohle není zboží, který by se jim extra točilo, takže asi ti nic jiného nezbude, než ten net:/ale kdyby jo, tak dej echo, třeba taky budu někdy shánět:)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    TERRORIST: hmm, to je skoda.. prave se mi nechce davat kilo za dve matice plus postovne dalsi kilo :( zatim jsem to nenasel v zadnem kamennem shopu
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    pls nema nekdo nahradni hroty k elektrickemu obojku ktere by nepotreboval? Shanim ty kratsi, dlouhe mam.

    Diky
    LALINA
    LALINA --- ---
    MAIKOR: to bude z ruky...Paní bydlí na Litoměřicku, ale jezdí i do Prahy.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    LALINA: záleží na lokalitě. Můžu poradit ve Zlínském kraji.
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    kachny nejsou na prodej!
    LALINA
    LALINA --- ---
    sháním kachny "indický běžec" nebo aspon info o nějakém chovu, kde by se daly koupit...
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Prodám klec - na hlodavce jako činčila, osmák, nebo střední papoušky. v 130, š 50, d 80. klasická, obdélníková bez jakýchkoliv kudrlinek. tmavě fialové dno s šuplíkem. pc 2000,-, nyní za 500,- a čokošku.. k vyzvednutí hned v řeporyjích
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak už jsem ji dnes koupila. Musela jsem se s ní naučit pracovat, ale kožich probere moc hezky. Díky za tip!
    SNELA
    SNELA --- ---
    MAIKOR: tu konkrétní co máme mi to nenašlo :(

    ale třeba tady http://www.kralovstvi-zvirat.cz/katalog/skladem/hagen-trimovaci-cepel-salon-stredni těžko říct, některý ty pilky mi přijdou takový "tupý" a nevyčeše to tak dobře no ..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a nemáš spíš odkaz na nějakou osvědčenou? Už vidím, jak prodavačka ochotně rozbalí tři (jak se to vlastně jmenuje?), já si tam vyčešu psa a kožich jí tam nechám na podlaze :-)
    SNELA
    SNELA --- ---
    MAIKOR: No určo lepší jít do obchodu a případně si ji vyzkoušet.. Nebo většinou na výstavách jsou k dispozici..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SNELA: jakože raději koupit v obchodě, než přes eshop? Už ji mám v plánu a jsem zvědavá jak bude fungovat. Jinak mám doma i furminator, ale na pointří bezpodsadou srst to není.
    SNELA
    SNELA --- ---
    MAIKOR: souhlas s Matheou.. Jinak doporučuju koupit v obchodě, protože tu co máme starou se nám ulomila rukojeť a tak jsme koupili novou a ta neni zdaleka tak dobrá, jako první, takže používáme tu starou bez rukojeti :D ale naprostá spokojenost!
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MAIKOR: no jako takovou tou rucni s malejma zoubkama a fakt ztupenou:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam