• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MAIKOR: no jako takovou tou rucni s malejma zoubkama a fakt ztupenou:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MATHEA: ok, tak to zkusím. Z těch chupů už mi jde hlava kolem. Přímo pilkou? Hašišmarjá :))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MAIKOR: a myslim, ze Gio na doginu pouziva primo tupy ostri z pilky normalni
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MAIKOR: na kratkosrsty se mi to fakt osvedcilo nejlip ze vseho, kuzi jim to nedrazdilo, samozrejme nesmis moc tlacit.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MATHEA: aha, myslela jsem, že trimovací pilka se používá hlavně pro hrubosrsté. Pokožku jim to nedráždí? Mám pointra, takže srst má asi podobnou jako výmar.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MAIKOR: mne nejvic fungovala na vymarakaa ted na boxika pilka
    Kartáč pilka pro pelichající psy IDEAL DOG
    http://www.dogdog.cz/1819-kartac-pilka-pro-pelichajici-psy-ideal-dog.html
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    čím vyčesáváte línající srst u krátkosrstého bezpodsadého psa? Funguje gumový kartáč, něco jako tento? Už se v těch chlupech začínáme doslova topit a to je vysávám denně :-(
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Mam tu jednoho barevne "siamskeho" kocoura ktery hleda domov
    bohuzle ma pastereullu, proto by mel byt sam a majitel pocitat s delsi lecbou (ne prilis drahou myslim), kterou mu majitelka nemuze poskytnout
    vic info posta

    u_Blanky_rijen_2010_065.jpg (662932 B)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Prodám klec - na hlodavce jako činčila, osmák, nebo střední papoušky. v 130, š 50, d 80. klasická, obdélníková bez jakýchkoliv kudrlinek. tmavě fialové dno s šuplíkem. pc 2000,-, nyní za 500,- a čokošku.. k vyzvednutí hned v řeporyjích, nejlépe tuto sobotu, kdy tam budu
    KACJU
    KACJU --- ---
    DASA: Diky za tip :)
    DASA
    DASA --- ---
    KACJU: co tahle? http://www.allpet.cz/p1888-trixie-ap-ochranna-autosit-do-interieru-auta-1-m-x-1-m/
    M
    Když si to v Holešovicích vyzvedneš, máš to bez poštovnýho a ta cena je celkem ok.
    KACJU
    KACJU --- ---
    Ahoj,
    nevite kde levne sehnat takovou tu sitku do auta kufru, aby psi nemohli dopredu?
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    Ahojte,
    dostala jsem zprávu o feně hledající domov. Je to labrador a je jí rok. Je prý moc šikovná, má základní výcvik, baví jí aport a ráda vyhledává(i ve sněhu), je pracovitá. Je sice z Aše, ale to není takový problém,jezdím tam, tak bych jí třeba přivezla. Kdyby jste o někom věděli, tak dejte prosím vědět. Děkuji
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    Nevíte kde sehnat pelechy Pasadena s novými vzory? Viděla jsem je teď na výstavě, ale už jsem se nedostala k tomu, vzít si na paní kontakt a na netu to zatím nemůžu najít :(
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    Po hooooodně dlouhé úvaze jsem se rozhodla k jednomu kroku: nabídnout pouze sem, milovníkům papoušků, svou senegalku. Změnila jsem zaměstnání a jsem neustále na cestách, doma víceméně jenom spim..a protože bydlim sama, senegalka nemá péči a pozornost, jakou by si zasloužila.

    Je ručně dokrmená, srpen 2009 narození, plně ochočená ( po puštění jí mám pořád na rameni, neklove, drbání, škrábání¨, hlazení - jooo, to má moc ráda.) Je zvyklá na kočky, psů se bojí ( psa nemám, jednou byl kamarád se psem a bála se ), nemluví

    řikám jí Sára, ale nijak zvlášt na to neslyší

    POUZE, JEN a VÝHRADNĚ člověku, který jí bude moct nabídnout každodenní pozornost a péči a senegalka nebude jen na ozdobu, či "na hraní" pro děti.

    Mám na ní klec 130x80x50, takže lze i s ní a veškerým vybavením ( houpačky, mističky apod )

    Protože sem furt v luftu, nechávám na sebe kontakt mobilní, ale prosim jen sms, prtoože bud budu v zahraničí a nezvednu volání, nebo budu spát a taky ho nezvednu. Na sms budu reagovat hned jak to půjde. Na nyxu se objevim tak 2-3x týdně, takže můžu reagovat se zpožděním, ta sms je jistota

    606 105 621

    Moje představa za senegalku a klec dohromady byla byla cca 5tis ( senegalka byla 6tis a 2tis klec ), ale můžem se nějak dohodnout, jde mi hlavně o to, aby se dostala do dobrých rukou.

    Po domluvě se lze i nezávazně dohodnout, že se přijdete na exota:) podívat do řeporyj, až budu doma.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Prodam bezpecnostni postroj pro kocky do auta
    nikdy nepouzity
    Akva-exo | Bezpečnostní postroj pro kočku nebo malého psa.
    http://www.akva-exo.cz/detail/pro-kocky/postrojky-a-obojky/jen-postrojky/2908/
    cenu nabidnete. Praha
    OTZ
    OTZ --- ---
    Ahoj.
    Do dobrých a pokud možno zkušených rukou daruji štěňata (máma beagle, otec asi rotvajler), celkem 8, 5 psíků, 3 fenky, narozeno včera, cca 3 už jsou zamluveny, jedno si chcem nechat.

    http://otz.wu.cz/pikz/stenatka/ komplet série fotek, jinak na ukázku mám 3 fotky v galerii
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    ENKATT: super, tak ja ti to po vanocich nejak predam...pripadne prijdu okouknout kocky doma ;oD
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    DZIMI: jo)
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    coz mi pripomina zeny, ze tu mam otifree jednou jen pouzity / jak mam dve kocky, tak si vystacej samy....chcete to nejaka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam